Wystartowała sprzedaż biletów na mecz Nafciarzy z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski. Płocczanie podejmą Piotrków w piątej serii PGNiG Superligi już w najbliższą niedzielę – 2 października o godz. 13:00. Do zobaczenia w Orlen Arenie!

Przed Nafciarzami intensywny miesiąc – cztery spotkania wyjazdowe i trzy domowe, a także przerwa kadrowa. Na rozpoczęcie października – w piątej serii PGNiG Superligi, ORLEN Wisła Płock podejmie Piotrkowianin Piotrków Trybunalski! Wiślacy zmierzą się z Piotrkowianinem już w najbliższą niedzielę o godz. 13:00.

Kibice, mamy nadzieję, że licznie pojawicie się w Orlen Arenie i wspólnie spędzimy niedzielne popołudnie! Nafciarzy czeka wymagający okres, dlatego potrzebują wsparcia swojego ósmego zawodnika. Weźcie ze sobą rodziców, dzieci lub znajomych i przyjdźcie na mecz!

Uwaga! Na spotkanie z Piotrkowianinem przygotowaliśmy specjalną promocję dla rodzin z trójką dzieci – 2+3, w ramach której płatne są jedynie bilety dla rodziców, natomiast dzieci do 18. r.ż. otrzymują darmowe wejściówki! Promocja dotyczy wszystkich sektorów za okazaniem karty dużej rodziny.

Obowiązuje także zniżka dla uczniów do 15 r.ż. – 25% przy zakupie biletów w klubie lub w kasie przed meczem.

Gdzie kupić bilety i w jakiej są cenie?

Bilety na mecze ORLEN Wisły Płock można zakupić online – na stronie Eventim.pl, a także stacjonarnie – w punkcie sprzedaży Dagna (Aleja Stanisława Jachowicza 49) oraz godzinę przed meczem w kasach Orlen Areny. Cennik wejściówek znajduje się  – TUTAJ.

Karnety – już tylko do końca września!

Poza sprzedażą biletów, do końca września w siedzibie klubu, trwa sprzedaż karnetów na mecze ORLEN Wisły Płock, które niosą za sobą wysokie oszczędności oraz wiele korzyści. Jest to także gwarancja własnego miejsca w Orlen Arenie, w której w sezonie 2022/2023, odbędzie się wiele emocjonujących spotkań. Wszelkie informacje na temat karnetów znajdują się – TUTAJ.

Orlen Arena, 02.10.2022 (niedziela), godz. 13:00 – kup bilet i zostań ósmym zawodnikiem ORLEN Wisły Płock!