Wystartowała sprzedaż biletów na mecz Nafciarzy z MKS Zagłębiem Lubin! ORLEN Wisła Płock zmierzy się z lubinianami w czwartej serii PGNiG Superligi. Kup bilet i wspieraj Nafciarzy w Orlen Arenie!

Po wyjazdach – misja Zagłębie!

Za ORLEN Wisłą Płock pierwsze spotkanie w EHF Champions League w sezonie 2022/2023! Nafciarze, na inaugurację Ligi Mistrzów, pokonali FC Porto 27:23, a teraz czekają ich dwa mecze wyjazdowe – najpierw 18 września zmierzą się z Grupą Azoty Unią Tarnów, zaś  21 września zagrają z PSG Handball. Następnie Niebiesko-Biało-Niebiescy wrócą do Orlen Areny, gdzie w czwartej serii rozgrywek PGNiG Superligi, podejmą MKS Zagłębie Lubin.

Sezon 2022/2023 nabiera tempa, a Wiślacy mają przed sobą coraz więcej wyzwań! Spotkania ligowe oraz w EHF Champions League – Nafciarze wchodzą w tryb grania dwóch meczów w tygodniu i z pewnością nie będzie to łatwy okres. Kibice, właśnie dlatego potrzebujemy Waszego wsparcia – razem możemy więcej, co po raz kolejny pokazaliśmy podczas meczu z Porto! Kup bilet i wspieraj Nafciarzy!

Gdzie kupić bilety i w jakiej są cenie?

Bilety na mecze ORLEN Wisły Płock można zakupić online – na stronie Eventim.pl, a także stacjonarnie – w punkcie sprzedaży Dagna (Aleja Stanisława Jachowicza 49) oraz godzinę przed meczem w kasach Orlen Areny. Cennik wejściówek znajduje się  – TUTAJ.

Karnety – oszczędności i benefity!

Poza sprzedażą biletów, nadal trwa sprzedaż karnetów na mecze ORLEN Wisły Płock, które niosą za sobą wysokie oszczędności oraz wiele korzyści. Jest to także gwarancja własnego miejsca w Orlen Arenie, w której w sezonie 2022/2023, odbędzie się wiele emocjonujących spotkań. Wszelkie informacje na temat karnetów znajdują się – TUTAJ.

Orlen Arena, 24.09.2022 (sobota), godz. 17:00 – do zobaczenia!