Wystartowała sprzedaż biletów na mecz ORLEN Wisły Płock z Gwardią Opole. Nafciarze podejmą opolan w dziewiątej serii PGNiG Superligi. Kup bilet i wspieraj Niebiesko-Biało-Niebiskich!

Na zakończenie października z Gwardią Opole!

Na dobre zakończenie miesiąca, w sportowym stylu, zapraszamy do Orlen Areny! W sobotę – 29 października o godz. 14:35, ORLEN Wisła Płock podejmie Gwardię Opole, w dziewiątej serii PGNiG Superligi. Nim Nafciarze zmierzą się z opolanami, czeka ich domowe starcie z Energą MKS Kalisz oraz wyjazdy do Kwidzyna i Zagrzebia. Nie ma jednak sensu zwlekać z zakupem biletów, dlatego już dziś zapewnijcie sobie miejsce w OA i wspierajcie Niebiesko-Biało-Niebieskich!

W październiku ORLEN Wisła Płock rozegra jeszcze tylko dwa mecze „u siebie”, zatem nie możecie ich przegapić! Zapraszamy do Orlen Areny na moc sportowych emocji!

Gdzie kupić bilety i w jakiej są cenie?

Bilety na mecze ORLEN Wisły Płock można zakupić online – na stronie Eventim.pl, a także stacjonarnie  – w punkcie sprzedaży Dagna (Aleja Stanisława Jachowicza 49) oraz godzinę przed meczem w kasach Orlen Areny. Cennik wejściówek znajduje się  – TUTAJ.

Orlen Arena, 29.10.2022 (sobota), godz. 14:35 – kup bilet i zostań ósmym zawodnikiem ORLEN Wisły Płock!