Wystartowała sprzedaż biletów na kolejny mecz ORLEN Wisły Płock w Lidze Mistrzów. W czwartek – 29 września o godz.18:45, Nafciarze zmierzą się z duńskim GOG. Sprawdź informacje o rabatach!

Liga Mistrzów = ogromne emocje w Orlen Arenie!

Nafciarze mają już za sobą dwa mecze w elitarnej Lidze Mistrzów, a przed nimi kolejne spotkanie i kolejne wyzwanie w EHF Champions League. Już w czwartek – 29 września o godz. 18:45, ORLEN Wisła Płock zmierzy się z Mistrzem Danii – GOG. Czekają nas ogromne emocje!

Kibice! Niebiesko-Biało-Niebiescy ogromnie potrzebują Waszego wsparcia i tworzonej przez Was wspaniałej atmosfery – razem możemy więcej! Kupcie bilet i bądźcie ósmym zawodnikiem ORLEN Wisły Płock podczas meczu z GOG!

UWAGA! Dla Kibiców do 15. r.ż. mamy specjalną promocję – bilety ulgowe na spotkanie Nafciarzy z GOG za jedyne 20 zł (z wyłączeniem sektorów A B C D E M L K J). Oferta dotyczy zakupu wejściówek w siedzibie klubu oraz przed meczem w kasach w Orlen Areny, za okazaniem legitymacji szkolnej.

Gdzie kupić bilety i w jakiej są cenie?

Bilety na mecze ORLEN Wisły Płock można zakupić online – na stronie Eventim.pl, a także stacjonarnie – w punkcie sprzedaży Dagna (Aleja Stanisława Jachowicza 49) oraz godzinę przed meczem w kasach Orlen Areny. Cennik wejściówek znajduje się  – TUTAJ.

Karnety – oszczędności i benefity!

Poza sprzedażą biletów, nadal trwa sprzedaż karnetów na mecze ORLEN Wisły Płock, które niosą za sobą wysokie oszczędności oraz wiele korzyści. Jest to także gwarancja własnego miejsca w Orlen Arenie, w której w sezonie 2022/2023, odbędzie się wiele emocjonujących spotkań. Wszelkie informacje na temat karnetów znajdują się – TUTAJ.

Orlen Arena, 29.09.2022 (czwartek), godz. 18:45 – do zobaczenia!