SPR Wisła Płock zawarła porozumienie z radiem internetowym. Od następnego sezonu partnerem medialnym klubu będzie radiomixx.pl.

Współpraca z radiomixx.pl podpisana została na sezon 2023/2024, a w ramach patronatu na stronie radia ukazywać się będą materiały promujące mecze szczypiornistów ORLEN Wisły Płock, informacje z życia klubu oraz dodatkowe aktywności promujące płocki klub wśród mieszkańców.

Naszym priorytetem jest dotarcie do większej grupy kibiców i mieszkańców Płocka oraz zmaksymalizowanie zasięgu informacji o meczach domowych, wyjazdowych i działaniach klubu w przestrzeni publicznej. Cieszymy się, że do grona naszych partnerów klubowych dołączyło również radiomixx.pl, któremu bez wątpienia piłka ręczna jest bliska sercuskomentowała Justyna Gawlińska – kierowniczka działu marketingu i reklamy.

Orlen Wisła Płock jest bliska sercom słuchaczy i czytelników internetowego radia i portalu radiomixx.pl. Transmitujemy na żywo mecze PGNiG Superligi oraz relacjonujemy rozgrywki europejskie, w jakich grają Nafciarze. Jesteśmy jako radio razem z drużyną na meczach domowych i wyjazdowych. Tym bardziej jest nam niezmiernie miło zostać partnerem medialnym SPR Wisły Płock. To duża odpowiedzialność, ale i wielka przyjemność towarzyszyć drużynie w trakcie całych rozgrywek. Na najbliższy sezon szykujemy kilka nowości związanych z transmisjami i relacjami z meczów niebiesko-biało-niebieskich – powiedział Michał Kublikwłaściciel radiomixx.pl.

radiomixx.pl, to portal i radio internetowe przekazujące na bieżąco informacje kulturalne, sportowe oraz społeczne. Słuchacze i czytelnicy otrzymują aktualne wiadomości z Płocka, podcasty, felietony, recenzje wydarzeń kulturalnych, komentarze na bieżące tematy, inspirujące wywiady oraz programy historyczne.

Witamy w gronie Partnerów!