Nafciarze zawarli współpracę z lokalnym radiem. Patronem medialnym SPR Wisły Płock zostało Radio Płock FM.

Klub SPR Wisła Płock rozpoczął współpracę z lokalnym radiem – Radio Płock FM. Patronat został zawarty na kolejny sezon – 2022/2023, a w jego ramach w radiu będą pojawiały się materiały o meczach ORLEN Wisły Płock w PGNiG Superlidze i Lidze Mistrzów oraz informacje z życia klubu i konkursy.

Nawiązanie współpracy z Radio Płock FM to kolejny kluczowy element w procesie budowania silnego wizerunku marki klubu. W związku z naszą współpracą na antenie pojawią się najświeższe informacje z życia klubu, zapowiedzi meczów oraz liczne konkursy. Promocja Klubu wśród mieszkańców Płocka jest bardzo istotna, dlatego postawiliśmy sobie konkretne cele w zakresie strategii PR-owej, którą zamierzamy realizować wspólnie z naszym nowym Partnerem Medialnym.  Mamy nadzieję, że dzięki naszej współpracy mieszkańcy Płocka będą jeszcze bliżej ORLEN Wisły Płockpowiedziała Justyna Gawlińska – kierownik działu marketingu i reklamy.

Radio Płock FM to stacja radiowa, nadająca w Płocku i okolicach, na częstotliwościach 88.1, a także serwis internetowy. Poza muzyką można tam znaleźć wiadomości z regionu oraz audycje: autorskie, publicystyczne i tematyczne. W radiu internetowym pojawiają się nagrania rozmów ze znanymi płocczanami oraz przedstawicielami płockich instytucji, dotyczące aktualnych wydarzeń. Więcej informacji – TUTAJ.

Radio Płock FM! Dziękujemy, że jesteście z nami!