W sobotę, w tarnowskiej Arenie Jaskółka, ORLEN Wisła Płock wywalczyła PGNiG Puchar Polski. Od 13 do 19 czerwca trofeum będzie można zobaczyć w Galerii Mazovia. To wyjątkowa okazja do zrobienia pamiątkowego zdjęcia – zapraszamy do Strefy Pucharowej!

Po trzynastu latach do Płocka wrócił Puchar Polski! Ostatnie trofeum Nafciarze świętowali w 2008 roku w Mielcu, po pokonaniu KS VIVE Kielce (33:29). W tegorocznym finale w Tarnowie, po świetnym meczu, lepsi okazali się Nafciarze, którzy pokonali Łomże Vive Kielce 34:27 i tym samym zdobyli jedenasty Puchar w historii klubu!

Puchar Polski w Galerii Mazovia

Z okazji wywalczenia przez ORLEN Wisłę Płock jedenastego Pucharu Polski, oficjalny Partner Klubu – Galeria Mazovia wraz SPR Wisłą Płock stworzy specjalną strefę. Od 13 do 19 czerwca, w galerii będzie dostępna Strefa Pucharowa, a kibice będą mogli zobaczyć w niej wyjątkowe trofeum Nafciarzy z bliska oraz zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcia! Dodatkowo pierwszego dnia – w poniedziałek o godz. 18:00 przy Strefie Pucharowej będzie można spotkać naszą klubową maskotkę, która będzie rozdawała kibicom Wiślackie gadżety!

Oddajemy upragnione trofeum w Wasze ręce! To jedyna i niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć Puchar, na który wszyscy czekaliśmy tak długo! Zachęcamy Was do robienia zdjęć i publikowania ich z hasztagiem #puchardlaplocka.

Do zobaczenia w Strefie Pucharowej w Galerii Mazovia!