ORLEN Wisła Płock obroniła krajowe trofeum i zdobyła 12. Puchar Polski w historii klubu. Teraz będzie można zobaczyć go w Galerii Mazovia. Strefa Pucharowa wystartuje już w poniedziałek 19 czerwca – zapraszamy! 

Puchar jest NASZ

ORLEN Wisła Płock zakończyła sezon 2022/2023 finałem ORLEN Pucharu Polski. Tym razem, losy krajowego trofeum rozstrzygnęły się w Kaliszu, a Nafciarze zagrali w nim jako obrońcy tytułu. Ponownie – tak jak w 2022 roku w Tarnowie – w pucharowym pojedynku pokonali Barlinek Industrię Kielce (30:25) i obronili trofeum!

W Arenie Kalisz, Niebiesko-Biało-Niebiescy mogli liczyć na kibiców, którzy pojawili się na finale w około 700 osób. Dzięki wsparciu ósmego zawodnika i świetnej postawie drużyny, wspólnie wywalczyliśmy 12. Puchar Polski w historii klubu, dlatego teraz oddajemy go w Wasze ręce! Od 19 do 30 czerwca będziecie mogli zobaczyć nasze wyjątkowe trofeum i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w specjalnej Strefie Pucharowej u klubowego Partnera – w Galerii Mazovia (na 1 piętrze, obok sklepu CCC).

Zapraszamy do Strefy Pucharowej i czekamy na Wasze zdjęcia z Pucharem!