Już 24 maja o godz. 19:15 w płockiej Orlen Arenie odbędzie się mecz pomiędzy Nafciarzami a Łomżą Vive Kielce. Niebiesko-biało-niebiescy zawalczą o mistrzostwo kraju. Specjalnie dla szkolnych grup zorganizowanych przygotowaliśmy konkurs, w którym uczniowie mają szansę wygrać bilety na pierwszy mecz w sezonie 2022/2023 oraz pamiątkowe zdjęcie z drużyną!

Ostatni ligowy mecz Nafciarzy w sezonie 2021/2022, czyli spotkanie 26. serii PGNiG Superligi zbliża się wielkimi krokami. Liczymy, że Orlen Arena po raz kolejny wypełni się po brzegi, a kibice zapewnią wspaniały doping i wesprą zawodników w tym ważnym pojedynku. Nie wyobrażamy sobie, aby na trybunach zabrakło naszych kibiców ze szkół z Płocka i okolicy, dlatego przygotowaliśmy na nich konkurs!

Dla dzieci i młodzieży szkolnej mamy w sprzedaży bilety w specjalnej cenie – koszt jednego biletu dla grup zorganizowanych wynosi 5 zł (sektory M1,M2).

KONKURS

Konkurs „Przyjdź z klasą na mecz ORLEN Wisła Płock vs Łomża Vive Kielce, zrób zdjęcie i wygraj wyjątkowe nagrody!” polega na wyłonieniu szkoły, która prześle nam najbardziej kreatywne zdjęcie (spośród pozostałych szkół), pokazujące jak uczniowie kibicowali Nafciarzom podczas spotkania ORLEN Wisła Płock vs Łomża Vive Kielce – 24 maja 2022 r. w Orlen Arenie.

Kreatywność – bez ograniczeń!

Co zrobić, aby wygrać?

1.Szkoła kupuje bilety dla szkolnych grup zorganizowanych na mecz ORLEN Wisła Płock vs Łomża Vive Kielce – 24 maja 2022 r. w Orlen Arenie,

2.Uczniowie przygotowują akcesoria do kibicowania – np. plakaty ze słowami wsparcia dla Nafciarzy, niebieskie koszulki lub farbki do namalowania flag na twarzy,

3.Uczniowie wraz z opiekunami przychodzą na mecz Nafciarzy z kielczanami (24 maja 2022 r. do Orlen Areny), kibicują i robią sobie zdjęcie, które pokazuje jak wspierają niebiesko-biało-niebieskich,

4.Szkoła przesyła zdjęcie na adres: kibice@sprwislaplock.pl,

5.SPR Wisła Płock ogłasza zwycięską szkołę, która prześle najbardziej kreatywną fotografię.

Nagroda: Uczniowie zwycięskiej szkoły otrzymają bilety na pierwszy mecz Nafciarzy w sezonie 2022/2023, a także będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z całą drużyną.

Termin: na zgłoszenia czekamy od 24 do 27 maja 2022 r. do godziny 15:00.

Serdecznie zapraszamy na mecz ORLEN Wisła Płock vs Łomża Vive Kielce 24 maja 2022 o godz. 19:15 oraz do wzięcia udziału w konkursie. Pokażcie nam, jak kibicujecie i wygrajcie wspaniałe nagrody!

Regulamin konkursu- Przyjdź z klasą na mecz ORLEN Wisła Płock vs Łomża Vive Kielce, zrób zdjęcie i wygraj wyjątkowe nagrody!