9 września o 15:00 w płockiej ORLEN Arenie Nafciarze rozegrają swój pierwszy mecz domowy w rozgrywkach ORLEN Superligi. W związku z tą okazją przygotowaliśmy konkurs dla szkolnych grup zorganizowanych, w którym do wygrania jest zdjęcie grupowe z kapitanem – Michałem Daszkiem oraz 25 wejściówek na mecz z duńskim zespołem GOG!

Pierwszy mecz domowy Wiślaków zbliża się wielkimi krokami. Mamy nadzieję, że ORLEN Arena wypełni się po brzegi, a kibice zapewnią niezapomniane wrażenia dopingując Nafciarzy we własnej hali. Wśród kibiców nie może zabraknąć przedstawicieli ze szkół z Płocka i okolicy, dlatego przygotowaliśmy dla nich konkurs!

Dla dzieci i młodzieży szkolnej mamy w sprzedaży bilety w specjalnej cenie – koszt jednego biletu dla grup zorganizowanych wynosi 5 zł (sektory M1,M2).

KONKURS

Konkurs „Przyjdź z klasą na mecz ORLEN Wisła Płock vs Chrobry Głogów, zrób zdjęcie i wygraj wyjątkowe nagrody!” polega na wyłonieniu, poprzez jury w składzie: Michał Daszek, Przemysław Krajewski i Marcel Jastrzębski, szkoły, która prześle nam najbardziej kreatywne zdjęcie (spośród pozostałych szkół), pokazujące przygotowaną własnoręcznie oprawę meczową przy pomocy której uczniowie kibicowali Nafciarzom podczas meczu ORLEN Wisła Płock vs Chrobry Głogów – 9 września 2023 w ORLEN Arenie.

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie – TUTAJ

Liczymy na waszą kreatywność!

Co zrobić, aby zostać zwycięzcą?

1. Szkoła kupuje bilety dla szkolnych grup zorganizowanych na mecz ORLEN Wisła Płock vs Chrobry Głogów – 9 września 2023 roku organizowanego w ORLEN Arenie.

2. Uczniowie przygotowują oprawę meczową, której użyją do kibicowania – np. plakaty wspierające Wiślaków, niebieskie koszulki czy też flagi w barwach zespołu namalowane na twarzach

3. Uczniowie wraz z opiekunami przychodzą na mecz Nafciarzy z zespołem Głogowa (9 września 2023 r. do ORLEN Areny), kibicują i robią sobie zdjęcie ukazujące jak wspierają Niebiesko-biało-niebieskich.

4. Szkoła przesyła zdjęcie na adres: k.dziegielewska@sprwislaplock.pl,

5. SPR Wisła Płock ogłasza zwycięską szkołę, która prześle najbardziej kreatywną fotografię.

Nagroda: Zwycięska szkoła otrzyma 25 biletów na pierwsze domowe spotkanie Nafciarzy w Lidze Mistrzów – 20 września o godzinie 18:45, a także będzie miała możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z kapitanem zespołu – Michałem Daszkiem.

Termin: na zgłoszenia czekamy do 12 września do godziny 15:00.

Serdecznie zapraszamy na mecz ORLEN Wisła Płock vs Chrobry Głogów oraz do wzięcia udziału w konkursie! Pokażcie jak wspieracie Nafciarzy i wygrajcie niepowtarzalne nagrody!