W piątek – 18 listopada o godz. 18:15, Nafciarze zmierzą się z Azotami-Puławy, a grudzień rozpoczną pojedynkiem Ligi Mistrzów. Specjalnie dla szkolnych grup zorganizowanych, przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są bilety na domowe starcie ORLEN Wisły Płock z C.S. Dinamo Bucuresti oraz zdjęcie z całą drużyną ORLEN Wisły Płock.

Po dwóch latach Nafciarze powrócili do Ligi Mistrzów i zmagają się z najlepszymi zespołami piłki ręcznej w Europie i na świecie. Grudniowe granie ORLEN Wisły Płock rozpocznie się od meczu na najwyższym poziomie – płocczanie podejmą C.S. Dinamo Bucuresti, czyli Mistrza Rumunii. Spotkanie ósmej kolejki EHF Champions League zaplanowano na 1 grudnia (godz. 18:45), a specjalnie dla szkolnych grup zorganizowanych przygotowaliśmy konkurs, w którym klasy mają okazję na wygranie biletów na to starcie.

KONKURS „Przyjdź MECZ Z KLASĄ”

Nim Niebiesko-Biało-Niebiescy zmierzą się z Mistrzem Rumunii, czeka ich jeszcze jedno domowe starcie – z brązowym medalistą Mistrzostw Polski. W piątek – 18 listopada o godz. 18:15, zapraszamy do Orlen Areny na mecz z Azotami-Puławy, a szkolne grupy zorganizowane, które przyjdą na spotkanie z puławianami, wezmą udział w konkursie! Najliczniejsza grupa, która kupi bilety na pojedynek z Puławami otrzyma darmowe wejściówki na mecz Nafciarzy w Lidze Mistrzów oraz pamiątkowe zdjęcie z drużyną.

Zasady są bardzo proste!

  1. Klasą kupujecie bilety dla szkolnych grup zorganizowanych na mecz Nafciarzy z Azotami-Puławy (18.11).
  2. Przychodzicie na MECZ Z KLASĄ najliczniejszą grupą spośród wszystkich.
  3. Wygrywacie bilety na pojedynek Ligi Mistrzów z C.S. Dinamo Bucuresti (1.12), na którym zrobicie sobie wyjątkowe, pamiątkowe zdjęcie z całą drużyną ORLEN Wisły Płock!

Regulamin konkursu – Przyjdź na MECZ Z KLASĄ

Informacje o biletach dla szkolnych grup zorganizowanych – TUTAJ.

UWAGA! Grupy zorganizowane – od 10 osób!

Każdy mecz w Orlen Arenie jest wyjątkowy, ale mecze Ligi Mistrzów to jeszcze wyższy poziom wrażeń. Okazja do zobaczenia gwiazd piłki ręcznej z wielu europejskich drużyn oraz możliwość poczucia niesamowitej atmosfery na trybunach! Nafciarze potrzebują jednak wsparcia swoje ósmego zawodnika zawsze, dlatego przyjdź na MECZE Z KLASĄ i wspólnie pomóżcie ORLEN Wiśle Płock zdobywać kolejne cele!

Przyjdź na MECZ Z KLASĄ i wygraj bilety na pojedynek Ligi Mistrzów oraz zdjęcie z Nafciarzami!