Zbliża się mecz pomiędzy ORLEN Wisłą Płock a Grupą Azoty Unią Tarnów! Poza obejrzeniem pojedynku oraz dopingowaniem Nafciarzy, kibice będą mogli wziąć udział w konkursie i wygrać: auto na weekend, kurs językowy oraz bon na burgery. Sprawdźcie szczegóły!

KONKURS!

SPR Wisła Płock razem z Oficjalnymi Partnerami: Auto Forum, Centrum Edukacji Grupa Orlen oraz Max Premium Burgers, przygotowała konkurs dla kibiców Nafciarzy! Już w niedzielę – 19 lutego o godz. 20:15, ORLEN Wisła Płock podejmie Grupę Azoty Unię Tarnów w meczu 16.serii PGNiG Superligi. Poza sportowymi emocjami, fani Niebiesko-Biało-Niebieskich mogą liczyć na konkurs z wyjątkowymi nagrodami, takimi jak: auto na weekend, walentynkowy kurs językowy oraz bon na burgery!

Rywalizacja odbędzie się w przerwie meczu z tarnowianami i będzie polegała na konkursie wiedzy o Wiśle i jej przeciwnikach. Do zabawy zapraszamy osoby pełnoletnie, które przed meczem złapią specjalne kuleczki od zawodników. Do konkursu można podejść w parach.

Co można wygrać?

Samochód marki Hyundai  na weekend – od Auto Forum,

Walentynkowy język angielski – w wymiarze 3h (3×60 min.) dla pary – od Centrum Edukacji Grupa Orlen, które poza wspaniałą językową atmosferą, zapewni również kawę oraz ciastko,

Bon o wartości 150 zł – do wykorzystania w restauracji Max Premium Burgers!

Jest o co walczyć! Przyjdźcie na mecz z Grupą Azoty Unią Tarnów – może to właśnie WY zgarniecie auto na weekend, walentynkowy angielski i bon na burgery!

Bilety – TUTAJ!