SPR Wisła Płock przedłużyła kontrakt z Przemysławem Krajewskim. Polski skrzydłowy spędzi z Nafciarzami jeszcze kolejne dwa lata.

Przemysław Krajewski gra już w ORLEN Wiśle Płock 7 sezonów i godnie przez ten okres reprezentuje barwy Niebiesko-biało-niebieskich. Ostatni kontrakt naszego profesora defensywy i potrójnego Gladiatora ORLEN Superligi podpisany był do końca czerwca 2024 roku. Dzisiaj wiemy już, że przygoda popularnego „Krajka” w szeregach Nafciarzy nie dobiegnie ku końcowy, ponieważ polski skrzydłowy podpisał właśnie umowę, która przedłuży jego pobyt w Płocku włącznie do sezonu 2025/2026.

Jestem bardzo zadowolony, że dalej będę mógł reprezentować barwy ORLEN Wisły Płock. Czuję się tutaj jak w domu, a zespół, którego jestem częścią, z roku na rok jest coraz mocniejszy. – powiedział Przemysław Krajewski.

Jest nam bardzo miło, że Przemysław Krajewski, który stanowi trzon naszego zespołu, zostanie z nami na kolejne sezony. Jego doświadczenie, umiejętności na najwyższym poziomie, a także ogromna wola walki oraz silny charakter to zdecydowanie coś, czego potrzebujemy w ORLEN Wiśle Płock. Mamy nadzieję, że razem z Przemkiem przeżyjemy jeszcze wiele pięknych chwil i podniesiemy niejeden puchar. – powiedział Dyrektor Sportowy Adam Wiśniewski.

Przemku, bardzo się cieszymy, że zostajesz z nami i życzymy Ci wielu wspaniałych występów w ORLEN Wiśle Płock!