Przemysław Krajewski zadecydował o zakończeniu kariery reprezentacyjnej. Nasz lewoskrzydłowy występował w barwach narodowych ponad 10 lat!

Przemysław Krajewski

Przemysław Krajewski – skrzydłowy ORLEN Wisły Płock oraz kadry narodowej Polski, zadecydował o zakończeniu kariery reprezentacyjnej. „Krajek” żegna się z Biało-Czerwonymi po ponad dekadzie i 162 występach, w których zanotował 380 trafień. Jego przygoda z polską reprezentacją zaczęła się 31 października 2012 roku, gdy zadebiutował w meczu z Holandią, a przez ostatnie lata wziął udział w wielu meczach, a także w Mistrzostwach Świata – między innymi – w Katarze, gdzie zdobył brązowy medal. Jego występy z Biało-Czerwonymi oglądaliśmy też na Mistrzostwach Europy oraz podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Przemek to zawodnik, który wyraźnie zapisał się na kartach historii reprezentacji Polski i z tego miejsca chcielibyśmy podziękować mu za lata godnego reprezentowania Biało-Czerwonych! Za występy na wielkich imprezach piłki ręcznej oraz podczas wszystkich innych meczów i sparingów naszej kadry. Życzymy Biało-Czerwonym oraz ich kibicom jak najwięcej tak zdeterminowanych i oddanych zawodników jak „Krajek”!

Przekazujemy również klika słów od Przemka:

„Reprezentowanie Polski to ogromny zaszczyt, spełnienie marzeń i wspaniałe doświadczenie. Przez 10 lat dumnie reprezentowałem nasz kraj w seniorskiej reprezentacji. Nadszedł czas, aby podjąć bardzo ważną, aczkolwiek trudną dla mnie decyzję o zakończeniu mojej przygody z grą w reprezentacji Polski.

Reprezentowanie naszego kraju na arenie międzynarodowej było dla mnie ogromnym zaszczytem i był to dla mnie wyjątkowy czas. Szczególnie, że miałem niepowtarzalną okazję zagrać w Mistrzostwach Świata, które były orgaznizowane w naszym kraju.

Z tego miejsca, chciałabym podziękować wszystkim osobom, które towarzyszyły mi w tej przygodzie.

Dziękuję przede wszystkim Kibicom za nieocenione wsparcie i motywację, którą otrzymywałem od nich przy okazji każdego meczu z orzełkiem na piersi. Dziękuję za zaufanie i zdobyte doświadczenie – Trenerom, sztabom szkoleniowym. Dziękuję wszystkim osobom, z którymi współpracowałem przy okazji gry w kadrze – to była dla mnie czysta przyjemność. Dziękuję również moim kolegom, z którymi wspólnie miałem okazję reprezentować nasz kraj, zawsze dając z siebie wszystko.

Reprezentacja będzie zawsze bliska mojemu sercu, więc życzę powodzenia moim kolegom z drużyny i trzymam kciuki za sukcesy Biało-Czerwonych. Dziękuję za wszystko”.

Krajek – DZIĘKUJEMY!

Fot. Paweł Bejnarowicz