Centrum Edukacji Grupa ORLEN partnerem Nafciarzy na dłużej! Współpraca z SPR Wisłą Płock została przedłużona o kolejny rok.

Centrum Edukacji Grupa ORLEN


Współpraca SPR Wisły Płock z Centrum Edukacji ORLEN trwa już dwa lata. W ramach podpisanej umowy, obcojęzyczni zawodnicy SPR Wisły Płock kontynuując naukę języka polskiego dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb. Dobrze układająca się współpraca pomiędzy Klubem i Partnerem skutkowała jej przedłużeniem o kolejny rok, a w jej ramach zawodnicy będą mogli dalej doszkalać swoje umiejętności językowe.

Oprócz tego, dla niebiesko-biało-niebieskiej społeczności kibiców w ofercie Centrum Edukacji Grupa ORLEN czekają specjalne zniżki na kursy językowe. Podczas sobotniego meczu Nafciarzy można zdobyć voucher, który wraz z karnetem na sezon 2023/2024 na mecze Nafciarzy, uprawnia do 5% zniżki na grupowe kursy językowe.

Centrum Edukacji Grupa ORLEN, to renomowana placówka szkoleniowa w Płocku posiadająca 20 letnie doświadczenie w nauczaniu językach w obrębie naszego miasta jak i poza jego granicami. W ramach bogatej oferty naszego partnera można znaleźć lekcje z języka: angielskiego, niemieckiego, włoskiego, rosyjskiego, francuskiego, czeskiego, hiszpańskiego oraz polskiego – specjalnie dla obcokrajowców. Placówka w 2018 roku została wyróżniona w rankingu Book of Lists 2018 zajmując 7 miejsce wśród wszystkich szkół językowych w całej Polsce.

Po więcej informacji o działaniach i ofercie Centrum Edukacji Grupa ORLEN zapraszamy – TUTAJ

Nafciarze zachęcają do nauki języków i rozwijania umiejętności lingwistycznych w Centrum Edukacji Grupa ORLEN i serdecznie dziękują za wsparcie!