W czwartkowe popołudnie odbyła się prezentacja drużyny Nafciarzy na rozgrywki 2022/2023. Licznie zgromadzeni w Galerii Mazovia Kibice powitali zawodników ORLEN Wisły Płock. Możemy zaczynać nowy sezon!

Kibice powitali Nafciarzy!

W czwartkowe popołudnie, w Galerii Mazovia, odbyła się oficjalna prezentacja drużyny ORLEN Wisły Płock na sezon 2022/2023. Już przed prezentacją, w centrum handlowym, można było zobaczyć wielu kibiców Nafciarzy, w Wiślackich barwach. Ostatecznie fani licznie zebrali się w głównym punkcie galerii, by powitać nowych zawodników oraz graczy, którzy kolejny rok będę walczyć o najwyższe trofea dla naszego klubu. Na początku na scenie pojawili się przedstawiciele Sponsorów SPR Wisły Płock, a Prezes Zarządu – Robert Czwartek podziękował im za wsparcie Nafciarzy, przekazując symboliczne koszulki meczowe. Następnie obejrzeliśmy występ grupy Dreamlike Dance Studio, która zaprezentowała nowe koszulki meczowe ORLEN Wisły Płock – niebieskie i białe (kup koszulkę – TUTAJ).

Później przeszliśmy do prezentacji zespołu – wszyscy zawodnicy oraz członkowie sztabu szkoleniowego, po kolei, zjechali na scenę ruchomymi schodami, przy czym towarzyszyły im oklaski oraz głośny doping niezastąpionych Kibiców! Po przedstawieniu składu, odbył się konkurs wiedzy, w którym fani, za odpowiedzi na pytania, tj. „W którym sezonie po raz pierwszy w barwach Nafciarzy wystąpił Dima Zhitnikov?” czy „Ilu kibiców do Orlen Areny przyciągnęła Święta Wojna?” mogli wygrać klubowe upominki. Na zakończenie zawodnicy zaszli do Kibiców, by zrobić sobie z nimi zdjęcia oraz rozdać autografy.

Możemy zaczynać sezon!

Karnety w sprzedaży, koszulki meczowe również, drużyna zapoznana z kibicami – możemy zaczynać nowy sezon! Już jutro o godz. 15:00, ORLEN Wisła Płock zainauguruje rozgrywki 2022/2023, wyjazdowym spotkaniem z Chrobrym Głogów. Mecz będzie można obejrzeć w serwisie Emocje.tv.

Kibice, dziękujemy Wam za obecność i cieszymy się, że nareszcie mogliśmy Was zobaczyć! Kolejna okazja – już 9 września w Orlen Arenie. Zachęcamy do zakupu biletów na mecz Nafciarzy z Górnikiem Zabrze (bilety – TUTAJ)!