Zbliża się maj, a wraz z nim mecze ORLEN Wisły Płock w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Jeśli chcesz wesprzeć Nafciarzy i pojawić się na telebimie przed domowym starciem z SC Magdeburgiem, wyślij nam swój filmik. Na zgłoszenia czekamy do 8 maja, a szczegóły znajdziesz poniżej!

Nagraj filmik dla Nafciarzy

Wszyscy kibice ORLEN Wisły Płock odliczają już dni do 10 maja, kiedy to o godz. 18:45 w płockiej ORLEN Arenie, usłyszymy gwizdek rozpoczynający pierwszy z dwóch pojedynków Nafciarzy w ćwierćfinale EHF Champions League! Przed Niebiesko-Biało-Niebieskimi historyczny moment i walka o Final4 elitarnej Ligi Mistrzów, podczas której będą potrzebowali ogromnego wsparcia swojego 8. zawodnika!

Poza przyjściem na pojedynek z Mistrzem Niemiec i dopingowaniem ORLEN Wisły Płock z trybun ORLEN Areny, mamy dla Was jeszcze jedną propozycję, dzięki której z pewnością zagrzejecie Wiślaków do walki! Od dziś do 8 maja, czekamy na filmiki od kibiców Nafciarzy, na których przekażecie słowa wsparcia dla zawodników, pozdrowienia, życzenia lub po prostu pokażecie jak kibicujecie. Wybrane materiały wyświetlimy przed rozpoczęciem meczu z SC Magdeburgiem na telebimie.

Aspekty techniczne:

orientacja: pozioma,

rozmiar: 1920×1080,

 długość nagrania: do 15 sek.

Wysyłka:

terminy wysyłki: 28 kwietnia – 8 maja 2023.

­ wysyłka na adres e-mail: kibice@sprwislaplock.pl

Kibice, czekamy na Wasze filmiki! Wspólnie #walczyMY o najwyższe cele!