Pasieki Rodziny Sadowskich i SPR Wisła Płock przedłużyły współpracę. Nowa umowa polskiego producenta naturalnego miodu i Klubu została zawarta na rok. Nafciarze nadal będą opiekunami Wiślackiej Pasieki!

SPR Wisła Płock i Pasieki Rodziny Sadowskich nawiązały współpracę w listopadzie ubiegłego roku. Nafciarze zaadoptowali wtedy pszczoły i zostali opiekunami Wiślackiej Pasieki, w której powstały niebieskie miody, a następnie trafiły one do kibiców przed jednym z meczów ORLEN Wisły Płock. Dodatkowo SPR Wisła Płock została nagrodzona za działania CSR na rzecz pszczół przez Forum Club Handball. Teraz Pasieka i Klub zdecydowały się na przedłużenie współpracy o kolejny rok.

Historia Pasieki Rodziny Sadowskich nie sięga dalekich pokoleń, a 2009 roku, kiedy to powstała z ogromnej fascynacji jej właściciela do pszczół. Na początku pasieka liczyła pięć uli, zaś obecnie jest ich ponad 3000 i zamieszkuje je około 150 milionów pszczół, dzięki których pracy powstają nie tylko miody. W ofercie naszego Partnera znajdują się również oleje, octy, miody smakowe, pitne oraz akcesoria i kosmetyki, które można znaleźć TUTAJ.

Pasieki Rodziny Sadowskich – dziękujemy, że Wy i pszczoły z Wiślackiej Pasieki jesteście z nami!