Polski producent naturalnego miodu oraz produktów pszczelich – Pasieki Rodziny Sadowskich został Partnerem Nafciarzy. W ramach podpisanej umowy, kibice po jutrzejszym meczu z Fuchse Berlin otrzymają spersonalizowany miód z edycji limitowanej przygotowanej przez Partnera we współpracy z klubem.

W ramach umowy, we współpracy z klubem stworzona została edycja limitowana niebieskiego miodu ze spiruliną, z personalizowaną etykietą. Wiślacki miód otrzymają kibice po meczu Nafciarzy z Fuchse Berlin, który odbędzie się w najbliższy wtorek.

Miody z edycji limitowanej pochodzą z Niebieskiej Pasieki – pasieki założonej wspólnie z Partnerem, której opiekunem zostali zawodnicy ORLEN Wisły Płock. Produkcja niebieskich miodów z Niebieskiej Pasieki, wspiera znaczną część polskiej populacji pszczoły miodnej, dbającej o naturę i plony roślin na powierzchni 320 000 ha.

Wierzymy, że aby robić rzeczy wielkie i ważne, musimy działać razem, dlatego też istotne było dla nas zaangażowanie klubu w pomaganie pszczołom poprzez rozpoczęcie współpracy z najlepszym polskim producentem miodów oraz produktów pszczelich. Cieszymy się, że udało nam się wspólnie stworzyć miody w wersji limitowanej, pochodzące z Niebieskiej Pasieki, której zostaliśmy opiekunem. Zależy nam na zwiększeniu świadomości mieszkańców w kwestii ochrony pszczół i ekologii, dlatego też w najbliższym czasie, wspólnie z Partnerem podejmiemy działania w tym zakresie – skomentowała rozpoczęcie współpracy Justyna Gawlińska, kierowniczka marketingu SPR Wisła Płock

Partnerstwo z SPR Wisłą Płock to nasza duma – chcemy całym naszym pszczelarskim sercem wspierać drużynę z rodzinnych stron. Przedstawienie niebieskiego Miodu ze spiruliną w wyjątkowej, sportowej edycji to dla nas przyjemność – kibicom życzymy smacznego, a samym zawodnikom sukcesów zarówno na płycie boiska, jak i w opiece nad pszczołami w patronackiej pasiece SPR Wisły Płock – podsumowała Anna Osiecka, kierowniczka marketingu Pasieki Sadowskich.

Kibice przy wejściu na hale na jutrzejszy mecz otrzymają vouchery uprawniające do odbioru niebieskiego miodu z patronackiej pasieki Nafciarzy tuż po meczu, przy szatni głównej (wejście od strony stadionu). Liczba miodów jest ograniczona. Zapraszamy więc do hali nieco wcześniej. Bilety na mecz, do kupienia w sklepie Dagna oraz na abilet.pl