Na jednej z najpopularniejszych platform wideo pojawił się profil Nafciarzy! Od teraz ORLEN Wisłę Płock znajdziecie również na YouTube. Daj SUBSKRYBCJĘ i bądź na bieżąco z klubowymi wydarzeniami!

ORLEN Wisła Płock na YT!

Facebook, Instagram, Twitter, TikTok, InkedIn, a od teraz również YouTube – ORLEN Wisła Płock założyła kanał na jednej z najpopularniejszych platform wideo! Materiały klubowej telewizji – Wisły TV, można podziwiać od wielu lat, natomiast od tego momentu znajdziecie je także w serwisie YouTube. Vlogi, wywiady, ogłoszenia transferów, relacje i inne materiały, których nie może przegapić żaden Kibic Nafciarzy – zapraszamy na Wiślacki kanał!

Miha Zarabec: Ten zespół stać na znacznie więcej!

Na dobry początek mamy dla Was wywiad z zawodnikiem, który zasili naszą drużynę już od sezonu 2023/24 – Mihą Zarabecem. Kiedy odbyły się pierwsze rozmowy o transferze? Jak Miha wspomina swój pierwszy mecz w ORLEN Arenie? Jakie cele przed sobą stawia? Dlaczego nie ma go w kadrze reprezentacji Słowenii na Mistrzostwa Świata? Tego i wielu innych rzeczy dowiecie się oglądając nasz najnowszy materiał!

KLIKNIJ I PRZEJDŹ NA KANAŁ!

Daj SUBSKRYBCJĘ, a nie ominie Cię żaden Nafciarski Vlog, wywiad, ani inny materiał o ORLEN Wiśle Płock!