SPR Wisła Płock i MAX Premium Burgers przygotowali wspólną akcję dla fanów Nafciarzy! Już jutro w restauracji Sponsora, kibice będą mieli szansę zgarnąć bilety na ostatni pojedynek ORLEN Wisły Płock w 2022 roku. Do niektórych zamówień dołączone zostaną wejściówki na mecz Niebiesko-Biało-Niebieskich z HC PPD Zagreb, w Lidze Mistrzów!

Bilety na LM w MAX Premium Burgers!

Ledwo co rozpoczął się sezon 2022/2023, a już w tym tygodniu ORLEN Wisła Płock rozegra ostatnie spotkanie w pierwszej części tegorocznych rozgrywek! Później czeka nas przerwa od klubowej piłki ręcznej, dlatego tym bardziej warto wybrać się na czwartkowy pojedynek Nafciarzy w Lidze Mistrzów! Wiślacy podejmą HC PPD Zagreb i właśnie z tej okazji, wraz z nowym Sponsorem klubu, przygotowaliśmy specjalną akcję dla kibiców!

Jutro – 14 grudnia, do pierwszych piętnastu zamówień, w płockiej restauracji MAX Premium Burgers, dodane zostaną podwójne zaproszenia na starcie Nafciarzy z Mistrzami Chorwacji, które odbędzie się 15 grudnia o godz. 20:45!

Zapraszamy do MAX Premium Burgers – Wyszogrodzka 120, 09-410 Płock!

Odwiedźcie MAX Premium Burgers i złóżcie wybrane zamówienie, może to właśnie WY zgarnijcie podwójne wejściówki na pojedynek Ligi Mistrzów z HC PPD Zagreb! Powodzenia!