Nadszedł jeden z najbardziej emocjonujących tygodni w tym sezonie! Już 21 maja Nafciarze rozegrają kluczowy pojedynek w PGNiG Superlidze. Jeśli nie wybierasz się na wyjazd do Kielc na mecz o Mistrzostwo Polski, obejrzyj go w kibicowskim gronie – w ORLEN Arenie!

Wspólne oglądanie

Nadszedł czas na decydujące mecze! Już w tym tygodniu ORLEN Wisła Płock rozegra rewanżowe spotkanie w ćwierćfinale EHF Champions League oraz ostatnią serię PGNiG Superligi. W niedzielę 21 maja o godz. 17:00 w Kielcach, rozstrzygną się losy Mistrzostwa Polski 2022/2023.

Jeśli nie macie możliwości, by jechać na wyjazdowy pojedynek ORLEN Wisły Płock z Barlinek Industrią Kielce, przychodzimy do Was z propozycją wspólnego oglądania oraz wspierania Nafciarzy w ORLEN Arenie!

Mecz Nafciarzy z Barlinek Industrią Kielce w ORLEN Arenie

To, że mecz o Mistrzostwo Polski odbędzie się w Kielcach, nie oznacza, że nie możemy obejrzeć go w ORLEN Arenie. Spotkanie ostatniej serii PGNiG Superligi pomiędzy ORLEN Wisłą Płock a Barlinek Industrią Kielce, wyświetlimy „na żywo” na telebimie w naszej hali! Do dyspozycji kibiców oddamy wybrane sektory, a w ORLEN Arenie nie zabraknie punktów gastronomicznych.

Jak zdobyć wejściówkę na wspólne oglądanie?

Liczba miejsc będzie ograniczona, a na wydarzenie będą mogli wejść kibice, którzy wypełnią ankietę – i zgłoszą w niej chęć udziału we wspólnym oglądaniu meczu o Mistrzostwo Polski. Radzimy się śpieszyć, ponieważ o przyznaniu opasek uprawniających do wejścia zadecyduje kolejność zgłoszeń.

W wiadomościach e-mailowych poinformujemy kibiców, którzy znajdą się na liście, natomiast opaski będzie można odebrać przed wejściem na halę w dniu oglądania i 19 maja (w godz. 9:00-16:00) w siedzibie klubu.

Termin meczu: 21 maja (godz. 17:00),

Wejście na halę: od godz. 15:45,

Dostępne sektory: C,D,E,F,G,G1 i H,

Wejście: naprzeciwko stadionu

Partnerem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Płocku.

Czy to w Kielcach czy w ORLEN Arenie – wspólnie #walczyMY o najwyższe cele!

Zapraszamy również na wspólne oglądanie meczu Nafciarzy z SC Magdeburgiem w ćwierćfinale Ligi Mistrzów, które odbędzie się w NoveKino Przedwiośnie (więcej – TUTAJ)!