Mamy ogromną przyjemność ogłosić otwarcie naszego nowego fanshopu SPR Wisły Płock w Galerii Mazovia. Dołączcie do nas w nowym punkcie na mapie Płocka!

Od dzisiaj możecie nas znaleźć w nowej przestrzeni poza ORLEN Areną. Wychodzimy naprzód do płockiej społeczności i otwieramy nasz Niebiesko-biało-niebieski fanshop na terenie galerii Mazovia. Na Podolszycach powstanie wyjątkowe miejsce, gdzie wszyscy kibice i sympatycy będą mogli znaleźć szeroką gamę wiślackich produktów i gadżetów klubowych. Ponadto w fanshopie będzie możliwość zakupu biletów na wszystkie mecze ORLEN Wisły Płock, a także na spotkania naszych sąsiadów – sekcji piłki nożnej Wisły Płock. Niech nasz nowy punkt na mapie Płocka stanie się także miejscem, gdzie wspólnie będziemy tworzyć klubową historię!

Co więcej w dniu dzisiejszym z okazji otwarcia fanshopu przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. Od godziny 16:00 będziecie mieli możliwość spotkania tam Marcela Jastrzębskiego oraz Dmitriego Zhitnikova. Gorąco zachęcamy do pojawienia się w tym czasie na naszym Niebiesko-biało-niebieskim punkcie!

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników Nafciarzy do naszego nowego fanshopu w galerii Mazovia!