SPR Wisła Płock przedłużyła umowę z Partnerem na kolejny sezon.

NoveKino Przedwiośnie po raz kolejny poszerza grono partnerów SPR Wisły Płock. W ramach współpracy organizowane będą wspólne akcje promocyjne, w tym przygotowanie Zestawu Nafciarza przed wybranymi seansami. Dla kibiców ORLEN Wisły Płock posiadających karnet lub bilet z ostatniego domowego meczu Nafciarzy przygotowana została również dedykowana promocja – cena biletu na dowolny film z repertuaru NovegoKina Przedwiośnie wyniesie jedynie 15 złotych.

W ubiegłym sezonie wraz z Partnerem zorganizowaliśmy dla kibiców wspólne oglądanie na żywo zmagań Nafciarzy w Lidze Mistrzów. Cieszymy się, że razem z Partnerem zależy nam na organizacji aktywności dla kibiców ORLEN Wisły Płock i mieszkańców Płocka. Przed nami kolejny rok współpracy, a co za tym idzie, kolejne niespodzianki dla naszych kibiców oraz widzów kina Przedwiośnieskomentowała współpracę Justyna Gawlińska – kierowniczka działu marketingu i reklamy.

NoveKino Przedwiośnie jest kinem cyfrowym 3D zlokalizowanym w Płocku na ulicy Tumskiej 5a. Kino działa od 2009 roku, posiada trzy klimatyzowane sale, a także przystosowane jest dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Zapraszamy do “Przedwiośnia”!