Okres przygotowawczy ORLEN Wisły Płock do sezonu 2022/2023 trwa. Nafciarze rozegrają serię sparingów, z czego jeden z MMTS-em Kwidzyn. Spotkanie towarzyskie z kwidzynianami odbędzie się w Blaszak Arenie!

Powrót do Blaszaka!

Zawodnicy ORLEN Wisły Płock przygotowują się do nowego sezonu rozgrywkowego, który wystartuje we wrześniu. W trakcie okresu przygotowawczego Nafciarze mają zaplanowaną serię sparingów, a jeden z nich odbędzie się 6 sierpnia o godz. 11:30 w Płocku. Wiślacy zmierzą się z drużyną z PGNiG Superligi – MMTS-em Kwidzyn, jednak spotkanie tym razem nie odbędzie się w ORLEN Arenie!

Sparing zaplanowano w Blaszak Arenie! Popularny „Blaszak”, to miejsce dobrze znane każdemu, kto kibicuje ORLEN Wiśle Płock od kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu lat.  Ta niewielka hala, która już zapachem przywołuje tysiące wspomnień, zapisała się w historii naszego klubu wielkimi literami. Wspólnie przeżyliśmy tu nie jeden gorący mecz i nie sposób nie przypomnieć o długich kolejkach po bilety, trybunach pękających w szwach, spotkaniach oglądanych na stojąco i niesamowitej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy Was do odświeżenia tych wspomnień i przyjścia na sierpniowy sparing Nafciarzy – to idealna okazja, aby założyć stare koszulki oraz szalki, zająć swoje dawne miejsca i kibicować ORLEN Wiśle Płock, jak za dawnych lat!

Sparingi

Pozostałe mecze towarzyskie ORLEN Wisła Płock rozegra na wyjeździe – z Azotami-Puławy (12 i 13 sierpnia) i SC DHfK Leipzig (25 i 26 sierpnia) oraz podczas turnieju na Węgrzech w Tatabanyi z: Telekom Veszprém HC, Grundfos Tatabanya KC, HC PPD Zagrzeb (19 i 20 sierpnia). Cały plan przygotowań Nafciarzy do nowego sezonu znajduje się tutaj.

Gotowi na powrót do Blaszaka?

Fot. Anna Józefczyk