Modular System przedłużył umowę sponsorską z SPR Wisła Płock. Firma będzie wspierała Nafciarzy przez kolejny sezon, zwiększając zaangażowanie w rozwój drużyny. Logo Sponsora znajdzie się na nowych koszulkach meczowych oraz strojach reprezentacyjnych!

Firma Modular System została sponsorem Nafciarzy w październiku 2019 roku, a w związku z udaną współpracą, umowa była systematycznie przedłużana o kolejne lata. Sponsor zdecydował się znacząco zwiększyć środki finansowe z przeznaczeniem na wzrost wartości potencjału zespołu, a nowa umowa gwarantuje korzystniejsze świadczenia dla obu stron.

Historyczny medal Ligi Europejskiej oraz wygrany Puchar Polski pokazały siłę zespołu oraz skuteczność trenera Xavi`ego Sabate. Dalej chcemy rozwijać potencjał drużyny i wspierać w realizacji celów i planu, który nakreślił sztab. Zwiększamy wkład finansowy, z przeznaczeniem na podniesienie wartości finansowej pierwszego zespołu by zapewnić drużynie jeszcze lepsze warunki pracy. Przed Orlen Wisłą Płock nowe wyzwania na parkietach europejskich w elitarnej Lidze Mistrzów, które zasługują na silne wsparcie finansowe powiedział Mariusz Brudnicki – Wiceprezes Zarządu Modular System.  

Modular System, jest wiodącym producentem nowoczesnych i mobilnych kontenerów modułowych. Dostarcza rozwiązania systemowe stosowane przez renomowane wypożyczalnie na terenie całej Europy. Obiekty modułowe znajdują szerokie zastosowanie w różnych gałęziach gospodarki nie tylko na naszym kontynencie, ale również w Stanach Zjednoczonych.

Jestem ogromnie wdzięczny firmie Modular System za wiarę w ORLEN Wisłę Płock i zaufanie, które co roku owocują przedłużeniem naszej współpracy. Nowa umowa, to wspaniała wiadomość dla naszego klubu, tym bardziej, że niesie ona za sobą także zwiększenie środków, jakie firma Modular System przeznaczy na rozwój sportowy Nafciarzy. W nadchodzącym sezonie ORLEN Wisła Płock zawalczy w elitarnej EHF Champions League, a swoją cegiełkę do tego osiągnięcia dołożył również Modular System i cieszę się, że także podczas tych rozgrywek będzie z nami! powiedział Prezes Zarządu SPR Wisły Płock – Robert Czwartek.

Modular System, cieszymy się, że jesteście z nami i dziękujemy za Wasze silne wsparcie!

Fot. Anna Józefczyk