Modular System pozostaje na dłużej w gronie Sponsorów SPR Wisły Płock. Firma postanowiła kontynuować współpracę z klubem, zwiększając ponownie swoje zaangażowanie w rozwój drużyny ORLEN Wisły Płock.

Na sezon 2023/2024 została podpisana nowa umowa sponsorska z Modular System. Jest to kolejny rok współpracy firmy z klubem. Pierwsza umowa sponsoringowa została podpisana w październiku 2019 roku, a w związku z udaną współpracą, umowa jest systematycznie przedłużana o kolejne lata. Firma Modular System ponownie zdecydowała się znacząco zwiększyć środki finansowe z przeznaczeniem na wzrost wartości potencjału drużyny ORLEN Wisły Płock. Nowa umowa gwarantuje korzystniejsze świadczenia dla obu stron.

Historyczny awans do grona ośmiu najlepszych drużyn w Europie w elitarnych rozgrywkach Ligi Mistrzów oraz ponowne zdobycie Pucharu Polski, pokazały siłę zespołu oraz skuteczność w realizacji celów trenera Xaviego Sabate. Dalej chcemy rozwijać potencjał drużyny i wspierać w realizacji planu, który nakreślił sztab. Zwiększamy nasze zaangażowanie, z przeznaczeniem na podniesienie wartości sportowej pierwszego zespołu, by zapewnić jeszcze lepsze warunki do osiągania celów. Przed zawodnikami nowe wyzwania na parkietach europejskich w Lidze Mistrzów oraz rozgrywkach krajowych. Życzę kibicom wspaniałych emocji, a drużynie sukcesów w sportowej rywalizacji w duchu fair play – powiedział Mariusz Brudnicki – Wiceprezes Zarządu Modular System.  

Modular System jest jednym z największych w Europie producentów modułowych systemów kontenerowych oferuje przestrzenie modułowe oraz dostarcza rozwiązania systemowe stosowane przez renomowane wypożyczalnie na terenie całej Europy.

Modular System, dziękujemy, że nieprzerwanie od 4 lat z nami jesteście i w nas wierzycie!