Bośniacki lewy rozgrywający zostaje w Płocku! SPR Wisła Płock przedłużyła kontrakt z Mirsadem Terziciem. W kolejnym sezonie Mirsad nadal będzie filarem obrony Nafciarzy!

Mirsad Terzić na dłużej z Nafciarzami!

SPR Wisła Płock przedłużyła kontrakt z Mirsadem Terziciem. 39-letni Bośniak, który dołączył do Nafciarzy z węgierskiego Telekom Veszprem, zostanie w Płocku na dłużej. Nowa umowa Terzicia zakłada, że lewy rozgrywający będzie występował w niebiesko-biało-niebieskich barwach również w sezonie 2023/2024.

Bardzo cieszę się, że Mirsad Terzić zostaje z nami na następny rok! To najbardziej doświadczony zawodnik w całej ORLEN Wiśle Płock, który mimo swojego wieku świetnie gra i porusza się na boisku, a tego jak ważny jest w naszej obronie nikomu nie trzeba tłumaczyć. Mirsad jest też wielkim wsparciem dla młodszych zawodników – uczy ich jak bronić i dzieli się cennymi wskazówkami powiedział Adam Wiśniewski Dyrektor Sportowy ORLEN Wisły Płock.

Obecny sezon dla Mirsada Terzicia jest trzecim w drużynie Nafciarzy. Terza, po jedenastu latach w Veszprem, przeszedł do ORLEN Wisły Płock w rozgrywkach 2020/2021 i zdecydowanie umocnił defensywę naszej drużyny. Bośniak szybko stał się filarem obrony, a podczas gry w Wiśle zanotował siedem bramek w EHF European League i cztery w PGNiG Superlidze.

To dla mnie wielki zaszczyt – zostaje w ORLEN Wiśle Płock na kolejny sezon! Cieszę się, że swoją wiedzą i doświadczeniem przyczynię się do jak najlepszych wyników drużyny razem z moimi kolegami i trenerami! Czuję się tu bardzo dobrze i mam motywację do wielkich rzeczy. Dawaj Wisła! – skomentował przedłużenie kontraktu Mirsad Terzić.

Mirsad! Cieszymy się, że zostajesz z nami i życzymy Ci kolejnych sukcesów w drużynie ORLEN Wisły Płock!