SPR Wisła Płock przedłużyła umowę z Mirsadem Terziciem. Doświadczony Bośniak będzie bronił barw płockiego zespołu przez kolejny rok.

Bośniacki lewy rozgrywający zasilił skład ORLEN Wisły Płock w sezonie 2020/2021, do której przeniósł z się z Telekomu Veszprém HC. Od samego początku Mirsad najwięcej minut spędzał w defensywie, w której jego ogromne doświadczenie pozwoliło na zacieśnienie muru obronnego Nafciarzy. Obecnie wiadomo już, że jeden z najbardziej kluczowych defensorów płocczan będzie reprezentował klub z Mazowsza także w sezonie 2024/2025.

Jestem niezmiernie dumny, że w przyszłym sezonie również będę grał w ORLEN Wiśle Płock. Sądzę, że jako zespół wykonujemy wspólnie kawał dobrej roboty, która bez wątpienia zaprocentuje w przyszłości. Dawaj Wisła! – skwitował przedłużenie umowy Mirsad Terzić.

Jestem zadowolony, że zawodnik z takim doświadczeniem jak Mirsad Terzić będzie częścią ORLEN Wisły Płock jeszcze w następnym roku. Mimo swojego wieku „Terza” świetnie porusza się w szykach obronnych naszej drużyny, co udowodnił niejednym bardzo dobrym występem. Ponadto Mirsad otacza wręcz ojcowskimi skrzydłami młodszych graczy w naszych szeregach, których zawsze wpiera i którym zawsze służy cennymi radami. – powiedział Dyrektor Sportowy ORLEN Wisły Płock Adam Wiśniewski.

Mirsad, cieszymy się, że zostajesz dłużej z nami i życzymy Ci samych udanych występów!