SPR Wisła Płock zdecydowała się na kontynuowanie współpracy z lewym rozgrywającym. Mirsad Terzić podpisał kontrakt z Nafciarzami na kolejny rok.

Mirsad Terzić przyszedł do Płocka z Telekom Veszprém, zaś w niebiesko-biało-niebieskich barwach występuje od sezonu 2020/2021. Bośniak podczas pierwszego roku wśród Nafciarzy zdobył dwie bramki w rozgrywkach PGNiG Superligi oraz dwie w Lidze Europejskiej, natomiast w tym sezonie ma na swoim koncie trzy trafienia w Lidze Europejskiej.

Obecnie występujący z numerem 30. Terzić świetnie sprawuje się w roli obrońcy. Zdecydowanie jest on podstawą naszej gry w obronie, co spowodowało, iż władze klubu zadecydowały o zatrzymaniu go w Płocku na dłużej. Zgodnie z umową Mirsad w ORLEN Wiśle Płock pozostanie na kolejny sezon – 2022/2023.

Cieszę się z przedłużenia kontraktu. Uwielbiam być z tym zespołem. Chcę dawać z siebie wszystko bez względu na mecz oraz to ile minut będę grał. Jeśli mogę zrobić coś dla zespołu, to zrobię to. Jestem zadowolony z tego, że jeszcze przez rok będę bronił barw Wisły. – skomentował przedłużenie kontaktu Mirsad Terzić

Mirsad to bardzo doświadczony zawodnik. Swoim zaangażowaniem i profesjonalizmem udowadnia, że nadal chce walczyć o najlepsze trofea. Cieszę się, że Mirsad będzie grał razem z nami jeszcze przez kolejny sezon. Potwierdza to, że czuje się bardzo dobrze w Płocku i w naszej drużynie. – podsumował Dyrektor Sportowy, Adam Wiśniewski. 

Mirsad! Życzymy dalszych sukcesów w ekipie Nafciarzy