SPR Wisła Płock podpisała nowy kontrakt z kapitanem Nafciarzy – Michałem Daszkiem. Polski skrzydłowy zostanie w ORLEN Wiśle Płock do końca sezonu 2025/2026, jednakże istnieje możliwość przedłużenia umowy o kolejny sezon.

Michał Daszek dołączył do ORLEN Wisły Płock w sezonie 2013/2014 z MMTS Kwidzyn. Od tego czasu broni Niebiesko-biało-niebieskich barw nieprzerwanie od 10 lat. Od 2019 roku zaczął pełnić także rolę kapitana Nafciarzy. Ostatni kontrakt skrzydłowego obowiązywał do końca czerwca 2024 roku. Już dziś możemy powiedzieć, że nasz kapitan pozostanie w zespole jeszcze dłużej, ponieważ podpisał kontrakt, który wydłużył jego czas w Płocku do czerwca 2026 roku. W nowej umowie istnieje jednak zapis o możliwości przedłużenia współpracy o kolejny sezon.

Bardzo się cieszę, że zostaje w Płocku. Czuję się tutaj jak w domu i mocno wierzę, że ten zespół może być jeszcze lepszy. – powiedział Michał Daszek po podpisaniu nowego kontraktu.

Bardzo się cieszę, że nasz kapitan i tak klasowy zawodnik zostanie kolejne lata w szeregach ORLEN Wisły Płock. Michał Daszek niewątpliwie stanowi o sile naszej drużyny i zawsze jest dobrym duchem Niebiesko-biało-niebieskich. Podpisanie kolejnej umowy z taką personą to świetne wieści dla płockiego środowiska piłki ręcznej, którego Michał jest już symbolem. – powiedział Dyrektor Sportowy Nafciarzy Adam Wiśniewski.

Michale, życzymy Ci kolejnych sukcesów w szeregach Niebiesko-biało-niebieskich!