W przerwie spotkania ORLEN Wisły Płock z Gwardią Opole czeka nas mecz pokazowy. Na parkiecie Orlen Areny zaprezentują się zawodnicy Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Wisła Płock. Przyjdźcie zobaczyć młodych szczypiornistów w akcji!

Mecz pokazowy!

Już w sobotę – 29 października o godz. 14:35, ORLEN Wisła Płock podejmie Gwardię Opole w meczu dziewiątej serii PGNiG Superligi. Na parkiecie Orlen Areny zobaczymy jednak nie tylko zawodników najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej, ale również młodych adeptów piłki ręcznej! W przerwie pojedynku Nafciarzy i Gwardzistów odbędzie się mecz pokazowy jednej z drużyny Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Wisła Płock, a dokładniej zespołu Młodzików z rocznika 2008, którego trenerem jest Łukasz Świątek – obecnie również Prezes SKF-u. Podczas meczu zaprezentowana zostanie forma gry GOALCHA.

Wraz z rozpoczęciem oficjalnej współpracy z SKF Wisła Płock, szczególnie zależy nam na bezpośrednim wsparciu młodych zawodników zaczynających swoją przygodę z piłką ręczną oraz popularyzacji stowarzyszenia, by móc budować silną płocką szkołę szczypiorniaka. Organizacja meczu pokazowego jednej z drużyn SKF-u, podczas meczu ligowego ORLEN Wisły Płock, to pierwszy krok w stronę realizacji naszych wspólnie ustalonych celów. Zależy nam na promocji stowarzyszenia wśród społeczności lokalnej. Chcemy zachęcić jak największa liczbę dzieci do udziału w treningach i pokazać, że treningi piłki ręcznej są świetną formą spędzania wolnego czasu i pomogą postawić wielki krok w drodze do spełniania marzeń o grze na parkiecie ORLEN Arenypowiedziała Justyna Gawlińska – kierowniczka ds. marketingu i reklamy.

Na początku października informowaliśmy o nowym porozumieniu pomiędzy SPR Wisłą Płock i SKF Wisłą Płock, w ramach którego klub wesprze stowarzyszenie, aby spod jego skrzydeł wychodzili zawodnicy gotowi do gry w ORLEN Wiśle Płock (więcej informacji – TUTAJ). SPR chce także promować stowarzyszenie i piłkę ręczną wśród dzieci oraz młodzieży, dlatego współpracy będą towarzyszył akcje, tak jak mecz pokazowy przed spotkaniem pierwszej drużyny Nafciarzy z Gwardią Opole.

Przyjdź na mecz i zobacz zawodników SKF Wisły Płock w akcji!