Do końca 2023 roku, Sponsorem ORLEN Wisły Płock pozostanie MAX Premium Burgers. Firma będzie wspierała Nafciarzy w trakcie nadchodzącego sezonu, a kibice mogą liczyć na kolejne wspólne akcje. W ramach współpracy SPR Wisły Płock i MAX Premium Burgers do karnetowiczów trafią VIP-karty.

MAX Premium Burgers

MAX Premium Burgers zdecydował się zostać z nami na dłużej! Sponsor będzie wspierał SPR Wisłę Płock również podczas sezonu 2023/2024, a także ponownie włączy się w organizację akcji promocyjnych i marketingowych, dedykowanych dla kibiców Nafciarzy oraz gości MAX Premium Burgers. Jedną z nich jest VIP-karta dla karnetowiczów.

VIP-KARTA

Kibice, którzy zakupią karnety na mecze ORLEN Wisły Płock w sezonie 2023/2024, otrzymają specjalnie przygotowaną VIP-kartę. Jest ona gwarancją 20% rabatu na jeden wybrany zestaw w restauracji naszego Sponsora (w lokalu przy ulicy Wyszogrodzkiej 120).

Kartę można okazać na DRIVE THRU lub stacjonarnie u kasjera do 31.12.2023. Obowiązuje w restauracji MAX Płock i jest wielokrotnego użytku. Zniżkę można realizować codziennie po godz. 10:30.

*Oferta obowiązuje przy zakupie karnetów w siedzibie klubu w ORLEN Arenie.

**Kibice, którzy zakupili już karnety, mogą zgłosić się do klubu po odbiór VIP-kart, które będą wydawane w ilości 1 szt. na karnet, zgodnie z listą karnetowiczów.

MAX Premium Burgers to rodzinna firma, serwująca burgery, założona w Szwecji w 1968 roku. Przez lata działalności jej właściciele otworzyli sieć restauracji nie tylko w Szwecji, ale również w Norwegii, Danii, Egipcie i Polsce. Od 2022 roku, lokal Sponsora Nafciarzy działa także w Płocku, przy ulicy Wyszogrodzkiej 120. W ofercie MAX Premium Burgers, można znaleźć burgery w przeróżnych wariantach oraz zestawach, a także inne przekąski typu fast food. Więcej informacji o ofercie, na stronie internetowej naszego Sponsora oraz w restauracjach. Zapraszamy na ul. Wyszogrodzką 120!

MAX Premium Burgers, dziękujemy za wsparcie!