Marcel Sroczyk pozostanie w szeregach ORLEN Wisły Płock przez kolejne dwa lata za sprawą klauzuli o przedłużeniu współpracy z płockim klubem o nadchodzące dwa sezony.

Marcel Sroczyk #11

Marcel Sroczyk szeregi ORLEN Wisły Płock zasilił w sezonie 2022/2023, po tym jak podpisał kontrakt w formule 2+2 z płockim klubem. Lewoskrzydłowy do Nafciarzy dołączył z MKS Zagłębia Lubin, którego jest wychowankiem. Od momentu przyjścia do Płocka Marcel z dużym powodzeniem przysłużył się zespołowi zarówno w działaniach ofensywnych jak i defensywnych.  Już dziś wiemy, że Marcel Sroczyk będzie bronił Niebiesko-biało-niebieskich barw przez kolejne dwa sezony na mocy klauzuli o przedłużeniu współpracy.

Bardzo się cieszę z powodu, że przedłużam kontrakt z klubem na następne dwa sezony. Myślę, że dzięki temu, iż przyszedłem do Płocka cały czas się rozwijam zarówno ofensywnie, jak i defensywnie z naciskiem na to drugie, co bardzo mi pasuje, bo właśnie po to dołączyłem do ORLEN Wisły Płock i chciałbym to kontynuować w kolejnych sezonach, żeby dać drużynie jeszcze więcej. Uważam, że mam jeszcze dużo do pokazania i postaram się kontynuować ciężką pracę, którą bardzo sumiennie wykonuję. Przede wszystkim chciałbym z moją drużyną zdobyć Mistrzostwo Polski i zajść jeszcze dalej w Lidze Mistrzów niż to miało miejsce w ostatnich dwóch latach. Na pewno mogę zagwarantować, że będę robił wszystko co w mojej mocy, żeby dołożyć swoją cegiełkę do jeszcze lepszych wyników drużyny w przyszłości. – powiedział Marcel Sroczyk.

Jestem zadowolony, że Marcel Sroczyk będzie dalej reprezentował barwy naszego klubu. Myślę, że nie pokazał on jeszcze w pełni swoich umiejętności i ma szansę nas pozytywnie zaskoczyć w nadchodzących sezonach. Głęboko wierzę, że Marcel będzie dużym wsparciem dla naszego zespołu i pomoże w osiągnięciu celów, jakie sobie stawiamy. – skomentował Dyrektor Sportowy Adam Wiśniewski.

Marcel, bardzo się cieszymy, że zostajesz z Nafciarzami na kolejne dwa sezony!