SPR Wisła Płock zawarła nową umowę z Marcelem Jastrzębskim. Polski bramkarz będzie reprezentować ORLEN Wisłę Płock do sezonu 2027/2028, jednakże w kontrakcie istnieje także zapis o możliwości przedłużenia o kolejny rok.

Marcel Jastrzębski zaczął bronić Niebiesko-biało-niebieskich barw w sezonie 2022/2023, po tym, jak jako bramkarz SMS ZPRP Kielce podpisał z płockim klubem trzyletni kontrakt z możliwością przedłużenia o kolejne dwa sezony. Młody Polak od samego początku bardzo solidnie prezentował się pomiędzy słupkami, dzięki czemu niejednokrotnie przechylił szalę zwycięstwa na korzyść ORLEN Wisły Płock. Piękna przygoda Marcela w Płocku będzie miała kontynuację, ponieważ właśnie podpisał on kontrakt, który wydłuża okres jego występów dla Nafciarzy do 2028 roku. Ponadto w nowej umowie reprezentanta Polski istnieje zapis o możliwości przedłużenia o kolejny sezon.

Cieszę się, że zostaje w drużynie na dłużej! W Płocku czuję się jak w domu. Atmosfera w klubie i wokół jest świetna, a mi pozostaje tylko robić swoje i dawać tej drużynie jak najwięcej! Chcę dalej się rozwijać i być częścią tego projektu. – powiedział Marcel Jastrzębski.

Marcel mimo młodego wieku od samego początku pokazał swoją ogromną wartość, dlatego też bardzo się cieszę, że będziemy z nim współpracować i dążyć wspólnie po wymarzone cele w następnych latach. Śmiało mogę powiedzieć, że tak utalentowany zawodnik to skarb. Patrząc na to, jak szybko się rozwija, jestem przekonany, że jeszcze nie raz dołoży on swoją cegiełkę do naszych zwycięstw. – powiedział Dyrektor Sportowy Adam Wiśniewski.

Marcel, niezmiernie się cieszymy, że zostajesz z nami na dłużej i życzymy wszystkiego co najlepsze!