Grupa Machineseeker jest sponsorem tytularnym EHF Champions League Men od początku sezonu 2022/23. Wiodący europejski operator internetowych rynków maszyn używanych i pojazdów użytkowych dociera do wielu osób podczas wszystkich 132 meczów w najwyższej klasy rozgrywkach klubowej piłki ręcznej w Europie.

Wraz z rozpoczęciem umowy, EHF Champions League Men nosi oficjalną nazwę Machineseeker EHF Champions League. EHF FINAL4 Men 2023, finałowy weekend rozgrywek i wyjątkowe wydarzenie na szczycie w Kolonii, będzie nosić nazwę TruckScout24 EHF FINAL4 2023, co podkreśli jeden z wiodących rynków Grupy.

Od pierwszego rzutu w pierwszej rundzie, Machineseeker był prezentowany za pomocą naklejek podłogowych i w reklamach LED. Ponadto, marki Grupy są pokazywane w
kanałach cyfrowych i na stronie internetowej Machineseeker EHF Champions League.

Sven Schmidt, dyrektor zarządzający Machineseeker, może pochwalić się udanym początkiem sezonu: „Oprócz Ligi Mistrzów UEFA, EHF Champions League jest najważniejszym europejskim turniejem klubowym. Sponsorowanie wzmacnia nasz profil jako zdecydowanego lidera rynku europejskiego. Nasze oddziały są numerem jeden w Hiszpanii, Francji, Niemczech, Polsce, Europie Północnej i Wschodniej. Stanowi to doskonałe dopasowanie do publiczności EHF”.

Komentując umowę, David Szlezak, Dyrektor Zarządzający EHF Marketing, powiedział: „Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy powitać Machineseeker jako sponsora tytularnego EHF Champions League i cieszymy się z perspektywy współpracy, która pozwoli nam podnieść rozgrywki na wyższy poziom”.

Patrick Ratzke, dyrektor zarządzający TruckScout24, skomentował: „Byłem w tym roku w Kolonii, chciałem doświadczyć EHF FINAL4 na żywo. Według mnie jest to jedno z najlepszych i najbardziej ekscytujących wydarzeń sportowych w Europie. Jestem bardzo zadowolony, że możemy sponsorować EHF FINAL4 z TruckScout24, numer 1 e-handlu w Europie dla pojazdów użytkowych.”

Machineseeker jest dobrze znanym sponsorem Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej w Egipcie w 2021 roku. Grupa ze swoimi platformami Machineseeker.pl i TruckScout24.pl jest również największym sponsorem 2. niemieckiej ligi piłkarskiej i oficjalnym partnerem Reprezentacji Niemiec na Igrzyska Olimpijskie. Sponsoring tytularny EHF Champions League to kolejna ważna umowa dla Grupy Machineseeker.