Również w sezonie 2023/24 Grupa Machineseeker zapewniła sobie prawa do nazwy rozgrywek Ligi Mistrzów EHF mężczyzn. Zaangażowanie niemieckiej firmy technologicznej, operatora wiodącej internetowej giełdy używanych maszyn i pojazdów użytkowych w Europie, wkracza tym samym w drugą rundę.

Rozgrywki europejskiej czołówki piłki ręcznej nadal będą nosić nazwę Machineseeker EHF Champions League. Punkt kulminacyjny nadchodzącego sezonu, turniej finałowy w Kolonii, będzie nosił nazwę TruckScout24 EHF FINAL4 2024 i będzie szczególnie podkreślał jedną z najlepszych giełd Machineseeker Group. Oprócz nazwy, Machineseeker będzie obecny w całej aranżacji hali (kleje podłogowe, banery LED), a także w kanałach drukowanych i cyfrowych podczas wszystkich 132 meczów.

„Liga Mistrzów EHF Machineseeker prezentuje najlepszych z najlepszych w europejskiej piłce ręcznej i doskonale pasuje do naszego profilu jako lidera rynku z wiodącymi rynkami w całej Europie. Cieszymy się na rozpoczęcie drugiego sezonu jako główny partner tej prestiżowej rywalizacji i osiągnięcie skutecznej i silnej widoczności za pomocą marek Machineseeker i TruckScout24”, mówi Sven Schmidt, dyrektor generalny Machineseeker Group.

David Szlezak, dyrektor zarządzający EHF Marketing, dodaje: „Przedłużenie sponsoringu jest następstwem dobrych wyników zawodów w sezonie 2022/23, w tym świetnej współpracy z Machineseeker. Spośród wielu innowacyjnych promocji podczas TruckScout24 EHF FINAL4, prezentacja oficjalnych piłek ręcznych była moim osobistym wydarzeniem. Z niecierpliwością czekamy na przeniesienie rywalizacji na wyższy poziom wraz z Machineseeker w przyszłym sezonie”.

Od 2021 roku Machineseeker i TruckScout24 nieprzerwanie angażują się jako sponsorzy na wysoko profilowanych wydarzeniach piłki ręcznej, takich jak Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej 2021. Ponadto grupa firm od wielu lat jest oficjalnym partnerem niemieckiej drużyny olimpijskiej i w przeszłości wspierała wiele klubów piłkarskich w niemieckiej 2. Bundeslidze.