Już 20 września o 18:45 ORLEN Wisła Płock podejmie przed własną publicznością duńskie GOG. Nie zwlekaj i zakup bilet na ten pojedynek. Nie może Cię zabraknąć!

Emocje sportowe na najwyższym poziomie na wyciągnięcie ręki!

Do ORLEN Areny powracają prestiżowe rozgrywki EHF Champions League. Nafciarze po raz kolejny są w gronie 16 najlepszych zespołów w Europie i będą rywalizować najwyższy cel jakim jest dotarcie do Kilonii i zdobycie trofeum Ligi Mistrzów. Niebiesko-biało-niebiescy w grupie zmierzą się z: GOG, Telekom Veszprém HC, FC Barcelona, SC Magdeburg, Montpellier HB, FC Porto, RK Celje Pivovarna Lasko. W ramach pierwszej kolejki zespół z Płocka podejmie na wyjeździe 14 września o godzinie 20:45 mistrza Portugalii – FC Porto.

Przed Nafciarzami kolejny wymagający sezon w tych jakże elitarnych rozgrywkach gwarantujący emocje na najwyższym poziomie. Przed nami seria spotkań z najlepszymi drużynami w Europie jak i na świecie. Dla ORLEN Wisły Płock będzie to nie lada wyzwanie, dlatego od samego początku Wiślacy będą potrzebować waszego wsparcia. Niech ORLEN Arena odleci, a Europa zobaczy kto ma najlepszych kibiców na świecie! Nikogo nie może zabraknąć na tym meczu. Zakup bilety i od samego początku bądź z Nafciarzami!

Gdzie kupić bilety i w jakiej są cenie?

Bilety na mecze ORLEN Wisły Płock można zakupić online – na stronie Eventim.pl, a także stacjonarnie – w punkcie sprzedaży Dagna (Aleja Stanisława Jachowicza 49), w siedzibie klubu (przy Placu Celebry Papieskiej 1) oraz godzinę przed meczem w kasach Orlen Areny. Cennik wejściówek znajduje się – TUTAJ.

Karnety- oszczędności i przywileje!

Poza dystrybucją pojedynczych biletów na spotkania ORLEN Wisły Płock trwa nadal sprzedaż karnetów na sezon 2023/2024. Posiadanie karnetu to nie tylko kwestia dużych oszczędności i gwarancja stałego miejsca w ORLEN Arenie, ale również idący za tym szereg korzyści i promocji. W tym roku w Płocku czeka nas dużo grania na najwyższym poziomie i związanych z tym wiele emocjonujących spotkań i niezapomnianych chwil. Nie wahaj się i dołącz do stałej obsady kibiców w ORLEN Arenie! Wszelkie informacje na temat karnetów znajdziecie – TUTAJ.

#walczyMY o marzenia

Czekamy na Was i do zobaczenia 20.09.2023 o godzinie 18:45!