Po dwóch latach do Orlen Areny powraca EHF Champions League! Nafciarze rozpoczną zmagania Ligi Mistrzów od spotkania z FC Porto. Sprawdźcie, jakie atrakcje będą na Was czekały w dzień meczowy!

Co będzie działo się w Orlen Arenie?

Czeka nas wielkie wydarzenie! Po dwuletniej przerwie, do Orlen Areny zawita EHF Champions League, a wraz z nią masa sportowych emocji oraz atrakcji. Nafciarze zainaugurują rozgrywki Ligi Mistrzów spotkaniem z Mistrzem Portugalii – FC Porto. Na dzień meczowy przygotowaliśmy dla Kibiców:

Strefę „Gość meczowy” – na wybranych meczach Ligi Mistrzów, Kibice będą mieli okazję spotkać się z gośćmi specjalnymi – ze świata piłki ręcznej oraz związanymi z SPR Wisłą Płock. Przed pojedynkiem Nafciarzy z FC Porto zapraszamy na spotkanie z Michałem Zołoteńko – naszym byłym zawodnikiem, którego Kibicom ORLEN Wisły Płock nie trzeba przedstawiać! Złoty będzie czkał na Was na holu głównym Orlen Areny od godziny 20:10 do 20:30. Będzie to szansa na rozmowę i wspominanie, a także zrobienie sobie zdjęcia! Tak jak przy Strefie Pucharowej, profesjonalne zdjęcia zrobi Wam eMKa Foto. Pierwszych pięćdziesięciu karnetowiczów będzie mogło liczyć na wydruk na miejscu, a pozostali Kibice zobaczą swoje zdjęcia na Facebooku studia – TUTAJ.

Strefę FotoeMKA Foto zapewni także strefę z neonową ścianką, w której fotograf będzie robił Kibicom pamiątkowe zdjęcia.

Foodtruck – przed wejściem do Orlen Areny, zapraszamy na pyszne burgery od PKS Streetfood, które z pewnością dodadzą siły do głośnego kibicowania!

Strefę Nafciarza – podczas meczu z FC Porto, odwiedźcie też:

*Kącik dziecięcy, w którym na najmłodszych będzie czekało wiele atrakcji – zabawa z animatorami z dobrze znanej dzieciom bawialni „Fikołki” oraz Wiślackim Misiem, słodkości, malowanie buziek i kolorowanki z zawodnikami ORLEN Wisły Płock.

Paszport Młodego Nafciarza – przy kąciku dziecięcym będzie można podstemplować Paszport Młodego Nafciarza, a informacje na jego temat przeczytacie – TUTAJ.

Radzimy – przyjdźcie na halę wcześniej, aby skorzystać ze wszystkich atrakcji! Wszyscy na Porto!