W sezonie 2021/2022 ORLEN Wisła Płock wywalczyła PGNiG Puchar Polski. Z okazji zdobycia wyczekiwanego trofeum powstały koszulki okolicznościowe. Sprawdźcie, gdzie je kupić!

Na zakończenie sezonu 2021/2022 ORLEN Wisła Płock zmierzyła się z Łomżą Vive Kielce w finale PGNiG Pucharu Polski. Po świetnym meczu Nafciarzy, którzy rozegrali spotkanie pod swoje dyktando, trofeum powróciło do Płocka. Ostatni Puchar Polski Wiślacy świętowali w 2008 roku w Mielcu, po pokonaniu KS VIVE Kielce (33:29). W tegorocznym finale w tarnowskiej Arenie Jaskółka płocczanie pokonali kielczan – 34:27 i tym samym zdobyli jedenasty Puchar w historii naszego klubu!

Okolicznościowe koszulki

Z okazji powrotu krajowego trofeum w ręce Nafciarzy, powstały okolicznościowe koszulki. Na naszym facebooku – SPR Wisła Płock zaproponowaliśmy kibicom dwie wersje t-shirtów, a projekt, który cieszył się większą liczbą głosów został zrealizowany. Koszulki są już dostępne w sprzedaży i można nabyć je na stronie naszego sklepu internetowego (tutaj) oraz w siedzibie klubu, w cenie 65 zł.

Pucharowe koszulki to must-have każdego prawdziwego Nafciarza! Po wielu latach ORLEN Wisła Płock wywalczyła upragnione przez nas wszystkich trofeum, a sukces ten warto przypieczętować okolicznościowym t-shirtem w swojej kolekcji. Z pewnością, będzie to pamiątka, która zawsze przywoła ogrom emocji i wspomnień. Zapraszamy do zakupu i czekamy na Wasze zdjęcia – w Pucharowej koszulce każdemu będzie do twarzy!

Puchar Polski dla Nafciarzy!