Ruszyła sprzedaż oficjalnych koszulek meczowych Nafciarzy na sezon 2022/2023. Jak wyglądają i w jakiej są cenie? Sprawdźcie sami i zaopatrzcie się w nowe koszulki!

Nowy sezon – nowe koszulki!                             

Oficjalne koszulki meczowe ORLEN Wisły Płock właśnie trafiły do sprzedaży! Od dziś kibice mogą zakupić koszulki, w których Nafciarze, w nadchodzących rozgrywkach, będą walczyć o najwyższe trofea krajowe i europejskie. Jak co roku, przygotowaliśmy dla naszych fanów dwie wersje kolorystyczne meczówek – niebieskie i białe. Jeśli chodzi o wielkości t-shirtów, będą dostępne rozmiary od 2XS do 2/3XL, a za dodatkową opłatą (20 zł) koszulki będzie można spersonalizować, dodając wybrany numer oraz napis.

Fot. Anna Józefczyk

Gdzie kupić meczówki i w jakiej cenie?

Repliki koszulek meczowych Nafciarzy można zakupić w sklepie online – TUTAJ oraz stacjonarnie – w siedzibie klubu w Orlen Arenie. Koszt meczówki to 155 zł, a poza nimi w ofercie klubowego sklepiku, pojawią się też nowe gadżety – zachęcamy do zapoznania się z nowościami!

Dodatkowo, do końca września, kibice posiadający karnet na sezon 22/23 mają możliwość skorzystania ze zniżki w wysokości 20% – na hasło „KARNET20″*, natomiast posiadacze płocKArty otrzymają rabat 10%*.

*Rabaty nie łączą się.

**W celu skorzystania ze zniżki, w opisie zamówienia, należy podać swój sektor, rząd i miejsce lub numer płocKArty.

***W przypadku chęci skorzystania ze stałego 10% rabatu dla karnetowiczów, na pozostały asortyment, należy złożyć drugie zamówienie.

ORLEN Wisła Płock zainauguruje sezon 22/23 z Chrobrym Głogów, na wyjeździe w sobotę – 3 września. Pierwsze spotkanie w Orlen Arenie czeka nas natomiast już 9 września i będzie to pojedynek z Górnikiem Zabrze. Zanim rozpoczną się rozgrywki zapraszamy na prezentację drużyny w Galerii Mazovia (więcej informacji – TUTAJ).

Kibicu! Przygotuj się na nowy sezon – kup koszulkę i wspieraj Nafciarzy!