We wtorek ORLEN Wisła Płock przypieczętowała awans do Final4 Ligi Europejskiej, a już jutro odbędzie się losowanie par półfinałów European League. Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs, w którym do zdobycia są – okazjonalna koszulka i plakat z autografami zawodników. Wytypuj rywala Nafciarzy, uzasadnij swój wybór i zgadnij wyjątkowe nagrody!

Dopiero co świętowaliśmy awans ORLEN Wisły Płock, a już na koniec miesiąca – w terminie 28-29 maja odbędzie się Final4 Ligi Europejskiej. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalne, okolicznościowe koszulki oraz plakaty z autografami zawodników z napisem „Final Fo(u)r Wisła”. Zachęcamy do kupna wyjątkowych pamiątek, a także udziału w konkursie, w którym do wygrania są właśnie wspomniane nagrody.

KONKURS

Jutro – 6 maja, o godz. 11:00 odbędzie się losowanie półfinałowych par Ligi Europejskiej, a płocczanie mogą trafić na zespół spośród: SC Magdeburg (Niemcy), RK Nexe (Chorwacja), SL Benfica (Portugalia). Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs, którego zasady znajdują się poniżej:

Pytanie konkursowe: „Na którą drużynę chciałbyś, aby Nafciarze trafili w półfinale Ligi Europejskiej w sezonie 2021/2022 i dlaczego?”.

Termin trwania konkursu: od 5 maja do 6 maja do godz. 11:00.

Zwycięzca: zwycięzcą konkursu zostanie osoba, która umieści pod postem konkursowym na fanpage SPR Wisła Płock na Facebooku, najciekawszy (zdaniem Komisji Konkursowej) komentarz, w którym wskaże preferowanego rywala (spośród: SC Magdeburg, RK Nexe, SL Benfica) Nafciarzy w półfinale F4 i uzasadni swój wybór.

Nagrody: zwycięzca konkursu otrzyma okazjonalną koszulkę Final4 oraz plakat A3 w ramie z autografami zawodników.

Regulamin: tutaj.

Najlepszym rywalem w Final4 Europen League dla Nafciarzy jest…?