Przed ORLEN Wisłą Płock ostatni mecz w sezonie 2022/2023. W pierwszy weekend czerwca, Nafciarze rozegrają finałowy pojedynek ORLEN Pucharu Polski, w którym zmierzą się z Barlinek Industrią Kielce w Kaliszu. Zamówione bilety na to starcie będzie można odbierać od poniedziałku!

Finał ORLEN Pucharu Polski – BILETY

Sezon 2022/2023 wielkimi krokami zbliża się do końca. Nafciarze rozegrają już tylko jedno spotkanie, a będzie nim finał ORLEN Pucharu Polski. Starcie zaplanowano na sobotę – 3 czerwca i odbędzie się ono w Arenie Kalisz, natomiast rywalem płocczan będzie Barlinek Industria Kielce. ORLEN Wisła Płock podjedzie do tego pojedynku, jako obrońca tytułu, ponieważ w 2022 roku to właśnie Niebiesko-Biało-Niebiscy wywalczyli krajowe trofeum.

Kibiców, którzy planują wspierać Nafciarzy w Kaliszu i złożyli zamówienia na bilety, zapraszamy po odbiór wejściówek od poniedziałku – 29 maja od godz. 8:00, do siedziby klubu w ORLEN Arenie. Przypominamy również o trwających zapisach na wyjazd autokarowy, które prowadzą Adam Osicki i Michał Żabowski. Zachęcamy do kontaktu i zapisów: telefonicznie 605-150-885 oraz przez messenger „Adam Osicki” i „Michał Żabowski”.

Wspólnie #broniMY Pucharu Polski!