W związku ze spotkaniem 8. kolejki zmagań w elitarnych rozgrywkach Ligi Mistrzów drużyna ORLEN Wisły Płock uda się do słonecznej Hiszpanii, a dokładniej do stolicy Katalonii – Barcelony, aby tam w czwartek 23 listopada stoczyć bój z miejscowym hegemonem ligi Asobal i jedną z najlepszych drużyn w Europie – FC Barceloną.

W ramach 8. rundy rywalizacji w EHF Champions League Nafciarze rozegrają mecz wyjazdowy z zespołem, który przynależy do czołówki zarówno europejskiego jak i światowego szczypiorniaka, a mianowicie ich rywalem będzie FC Barcelona. Spotkanie na hiszpańskiej ziemi zaplanowano na 23 listopada na godzinę 20:45. Podopiecznych trenera Sabate czeka nie lada wyzwanie, ale jak pokazała historia z 2014 roku wszystko jest jak najbardziej możliwe, a już w szczególności, gdy z trybun będzie płynął zagorzały doping naszych wspaniałych kibiców. Niech kolejna europejska hala zobaczy co to znaczy posiadać wsparcie niebiesko-biało-niebieskiej ściany, która stoi murem za drużyną dodając im skrzydeł! Nie zastanawiajcie się nawet przez chwilę, dokonajcie zamówienia biletów i razem z drużyną zawalczcie o sprawienie niespodzianki!

Termin meczu: 23 listopada godz. 20:45

Termin zbierania zamówień: do 6 listopada

Zapisy: zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail – t.bauman@sprwislaplock.pl

W mailu należy podać: Imię, nazwisko, ilość osób oraz numer kontaktowy

Koszt biletu: 24 euro, jednak ostateczna cena uzależniona jest od ilości osób wybierających się na mecz. Wpłata za bilety w gotówce w euro powinna nastąpić do 10 listopada w siedzibie klubu.

Osoby, które wcześniej wysłały już zamówienia proszone są o ponowne dokonanie rezerwacji biletów.

*Klub SPR Wisła Płock nie organizuje wyjazdu na mecz, jednak przyjmuje zamówienia na bilety.

Drodzy kibice, liczymy na Was – walczyMy wspólnie!