Ruszyła sprzedaż karnetów na drugą część sezonu 2023/2024. Na Nafciarzy czeka kolejna dawka rywalizacji, a na kibiców emocje na najwyższym poziomie! Przedłuż lub zakup karnet i wspieraj Nafciarzy w walce o tytuły!

Przed nami druga runda!

Wielkimi krokami zbliża się powrót Nafciarzy na krajowe jak i europejskie parkiety. Przed ORLEN Wisłą Płock druga część sezonu 2023/2024, która przyniesie końcowe rozstrzygnięcia zarówno w ORLEN Superlidze oraz w EHF Champions League. Wiślacy zawalczą o awans z fazy grupowej Ligi Mistrzów, o Mistrzostwo Polski, a także będą bronić Pucharu Polski.

Emocje na kosmicznym poziomie w ORLEN Arenie są zagwarantowane! Jak pokazała historia razem możemy osiągnąć o wiele więcej! Nafciarze niesieni przez gorący doping są w stanie grać jak równy z równym z każdym rywalem jaki stanie im na drodze, dlatego też nie może Was zabraknąć na trybunach!

Karnety już w sprzedaży!

Do sprzedaży trafiły karnety na drugą część sezonu 23/24. Wejście w posiadanie karnetu jest najlepszym sposobem na zapewnienie sobie stałego miejsca w ORLEN Arenie. Zakup lub przedłużenie karnetu na rundę wiosenną to nie tylko rezerwacja wybranego krzesełka na hali, lecz także idący za tym pakiet benefitów oraz przede wszystkim duża oszczędność.

Do kogo kierowana jest sprzedaż?

– do kibiców, którzy zdecydowali się na zakup karnetu na rundę jesienną 23/24 i obecnie mogą przedłużyć swoje wejściówki zachowując wcześniej wybrane miejsca,

– do kibiców, którzy nie posiadają jeszcze karnetu na sezon 23/24 i obecnie mogą zdecydować się na niewykupione jeszcze miejsca.

Ile potrwa sprzedaż?

Start sprzedaży karnetów: 5 stycznia 2024 roku

Ostatni dzień sprzedaży karnetów: 1 lutego 2024 roku

Cennik

Obecnie można przedłużyć lub kupić karnet na rundę wiosenną sezonu 2023/2024.

– Sektory A,B,C,D,J,K,L,M – normalny: 350 zł, ulgowy: 200zł,

– Sektory E,F,H,I – normalny: 250 zł ulgowy: 180 zł,

– Sektory B1,B2,C1,C2,D1,D2,F1,H1,J1,J2,K1,K2,L1,L2 – normalny: 200 zł, ulgowy: 150zł,

– Sektory G1 – normalny: 160 zł, ulgowy: 120zł.

Złoty Karnet

To opcja zakupu karnetu, jakiej nie było, a także idealna propozycja dla tych, którzy chcą wesprzeć klub jeszcze mocniej niż dotychczas. W sezonie 2023/2024 karnet na dowolny, wybrany przez siebie sektor można wymienić na złoty, wykonany według dedykowanego projektu. W jaki sposób? Do regularnej ceny przypisanej do danego sektora doliczymy 500 zł brutto, które zasilą klubowy budżet.

Szczęśliwi posiadacze Złotego Karnetu, w zamian za dodatkowe wsparcie Nafciarzy, otrzymają specjalnie przygotowaną koszulkę polo oraz szalik (gadżety dostarczone zostaną przed sezonem).

Nie masz teraz takiej możliwości? Nie szkodzi, możesz wymienić zwykły karnet na złoty w dowolnym momencie sezonu 2023/2024.

*Złoty Karnet można zakupić jedynie stacjonarnie w siedzibie klubu.

Gdzie kupić karnety?

– stacjonarnie:

– w punkcie sprzedaży DAGNA (Aleja Stanisława Jachowicza 49)

– w siedzibie klubu w Orlen Arenie

!!! Przedłużenie karnetów, tylko w punktach stacjonarnych (posiadaczy karnetów z jesieni, prosimy o zabranie ich ze sobą do punktu sprzedaży).

Zniżki

– Płocka Karta Mieszkańca – 10%

– Karta seniora – 20%

* zniżki nie łączą się

Podstawa do przyznania ulgi:

– Płocka Karta Mieszkańca – kupujący loguje się na stronie PKM

– Karta seniora – okazanie karty seniora i dowodu osobistego.

Kibicu, przedłuż lub zakup karnet na wiosenną rundę sezonu 23/24, bądź 8. zawodnikiem ORLEN Wisły Płock i zawalcz z drużyną o marzenia!