Wystartowała sprzedaż karnetów na drugą część sezonu 2022/2023. Przed ORLEN Wisłą Płock kolejna dawka zmagań, a przed kibicami masa sportowych emocji. Przedłuż lub kup karnet i bądź ósmym zawodnikiem Nafciarzy!

Czas na drugą rundę!

Powrót Nafciarzy na ligowe parkiety i pierwszy mecz w 2023 roku coraz bliżej! Przed nami druga część sezonu 2022/2023, która tradycyjnie przyniesie kluczowe pojedynki o najwyższe cele we wszystkich rozgrywkach. Na horyzoncie ORLEN Wisły Płock walka o awans z fazy grupowej Ligi Mistrzów i o Mistrzostwo Polski, a także obrona Pucharu Polski.

Ogromne emocje w Orlen Arenie gwarantowane! Jak pokazała historia stać nas na wiele, jednak tylko razem. Nafciarze, grając przy wsparciu i dopingu swojego ósmego zawodnika, są w stanie włączyć najwyższy bieg i grać o wszystkie trofea, dlatego nie może zabraknąć Was na trybunach. Mamy przed sobą nie jedna wspólną misję!

Karnety już w sprzedaży!

Do sprzedaży trafiły karnety na drugą część sezonu 22/23, a jak wiadomo jest to najlepszy możliwy sposób, aby zapewnić sobie miejsce w Orlen Arenie! Przedłużając lub kupując karnet na rundę wiosenną nie tylko zarezerwujecie sobie wybrane krzesełko, ale także zaoszczędzicie i otrzymacie pakiet benefitów.

Do kogo skierowana jest sprzedaż?

– kibiców, którzy zdecydowali się na zakup karnetu na rundę jesienną 22/23 i obecnie mogą przedłużyć swoje wejściówki zachowując wybrane wcześniej miejsca,

– kibiców, którzy nie posiadają jeszcze karnetu na sezon 22/23 i obecnie mogą zdecydować się na niewykupione jeszcze miejsca.

W tym roku przygotowaliśmy specjalną ofertę również dla najmłodszych kibiców do 15 roku życia. W sprzedaży znajduje się karnet ulgowy – w zupełnie innej odsłonie graficznej niż karnet normalny. W trakcie pierwszej rundy, kibice posiadający karnet ulgowy w przedziale wiekowym od 6. rż do 13. rż, mieli okazję brać udział w eskortach meczowych zawodników i innych akcjach, które powtórzą się również w tej części rozgrywek.

Ile potrwa sprzedaż?

– start sprzedaży karnetów – 16 stycznia 2023 r.

– ostatni dzień sprzedaży karnetów – 1 luty 2023 r.

Cennik

Karnety można było zakupić na cały sezon lub rundę jesienną, a obecnie można przedłużyć lub kupić karnet wiosenny.

– Sektory A,B,C,D,J,K,L,M – normalny:  300 zł, ulgowy: 200 zł,

– Sektory E,F,H,I – normalny: 250 zł, ulgowy:  180 zł,

– Sektory B1,B2,C1,C2,D1,D2,F1,G,G1,H1,J1,J2,K1,K2,L2 – normalny: 200 zł, ulgowy: 150 zł.

Gdzie kupić karnety?

– stacjonarnie:

– w punkcie sprzedaży DAGNA (Aleja Stanisława Jachowicza 49)

– w siedzibie klubu w Orlen Arenie

!!! Przedłużenie karnetów, tylko w punktach stacjonarnych (posiadaczy karnetów z jesieni, prosimy o zabranie ich ze sobą do punktu sprzedaży).

*Przy zakupie karnetu stacjonarnie, kibic otrzyma go „od ręki”.

– on-line:

– na stronie Oficjalnego Partnera klubu – Eventim.pl.

* Przy zakupie przez Eventim.pl, czas dostawy może być wydłużony, jednak potwierdzenie zakupu będzie uprawniało kibica do wejścia na mecz (do momentu otrzymania fizycznej wersji karnetu).

Zniżki

– Płocka Karta Mieszkańca – 10%

– Karta seniora – 20%

– Karnet ulgowy w niższej cenie dla dzieci i młodzieży do 15 rż.

* zniżki nie łączą się

Podstawa do przyznania ulgi:

– Płocka Karta Mieszkańca – kupujący loguje się na stronie PKM, a następnie przechodzi do linku ze sprzedażą biletów.

– Karta seniora – okazanie karty seniora i dowodu osobistego.

– Karnet ulgowy – legitymacja szkolna (Dzieci i młodzież posiadający karnet ulgowy są zobowiązani do posiadania legitymacji szkolnej na każdym meczu).

Kibicu! Przedłuż lub kup karnet na drugą część sezonu 22/23, wspieraj Nafciarzy i bądź 8. zawodnikiem ORLEN Wisły Płock!

Wszystkie informacje na temat biletów i karnetów znajdują się w zakładce „BILETY”, a także można przejść do nich klikając poniżej: