SPR Wisła Płock przedłużyła współpracę ze Sponsorem Technicznym. W sezonach 2022/2023, 2023/2024 oraz 2024/2025 drużyna ORLEN Wisły Płock nadal będzie wstępowała w strojach Joma. Hiszpańska marka dostarczy odzież i sprzęt sportowy dla zawodników oraz sztabu szkoleniowego.

Współpraca pomiędzy SPR Wisłą Płock, a marką sportową Joma rozpoczęła się w lipcu 2019 roku. Od tamtego momentu Joma stała się wyłącznym dostawcą odzieży i sprzętu sportowego dla zawodników oraz sztabu szkoleniowego ORLEN Wisły Płock. Nasza drużyna po raz pierwszy w strojach hiszpańskiej marki zadebiutowała w sezonie 2019/2020.

Nafciarze przedłużyli współpracę z Jomą. Firma pozostanie Sponsorem Technicznym płockiego klubu na kolejne trzy sezony – do 2024/2025. Trwają pracę nad projektem strojów na przyszło sezonowe rozgrywki, które światło dzienne ujrzą już niebawem. Tak, jak w poprzednich sezonach Kibice będą mogli nabyć oficjalne repliki koszulek meczowych ORLEN Wisły Płock. Więcej informacji – wkrótce…

Bardzo cieszymy się z przedłużenia współpracy z Jomą, która zdecydowała się pozostać naszym Sponsorem Technicznym na następne trzy sezony. Dziękujemy firmie za wsparcie oraz odzież i sprzęt sportowy, który dodaje Nafciarzom skrzydeł na boisku. Naszą drużynę czekają kolejne rozgrywki w strojach od Jomy i mamy nadzieję, że nie ostatnie.skomentowała przedłużenie współpracy, Kierownik działu marketingu i reklamy – Justyna Gawlińska.

Dziękujemy Jomie za stroje i sprzęt sportowy najwyższej jakości!