Przygotowania do sezonu 2023/2024 trwają, a już 30 sierpnia ORLEN Wisła Płock zainauguruje nowe rozgrywki! Nafciarze rozpoczną granie od wyjazdowego starcia z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski, na którym nie może zabraknąć kibiców. Zapraszamy do zapisów na wyjazd autokarowy!

Wyjazd do Piotrkowa!

Okres przygotowawczy w pełni – ORLEN Wisła Płock od prawie miesiąca trenuje w nowym składzie, a w ostatnich tygodniach rozegrała dwa międzynarodowe turnieje. To ostatnie szlify przed sezonem 2023/2024, który Nafciarze zainaugurują już w środę – 30 sierpnia o godz. 18:00, wyjazdowym meczem z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski.

Po wakacyjnej przerwie czas powrócić do walki o najwyższe cele na krajowych i zagranicznych parkietach! Ponownie #walczyMY razem, dlatego na żadnym meczu nie może zabraknąć niezastąpionych kibiców Niebiesko-Biało-Niebieskich. Zapraszamy do zapisów na pierwszy wyjazd i wspierania Nafciarzy od samego startu rozgrywek. Miniony sezon pokazał, że fani ORLEN Wisły Płock są w stanie licznie zapełnić sektor gości, dlatego mamy nadzieję, że tym razem będzie co najmniej tak samo!

Zapisy na bilety

Informację o zapisach na bilety podamy po odpowiedzi ze strony klubu z Piotrkowa Trybunalskiego.

*Klub SPR Wisła Płock nie organizuje wyjazdu na mecz, jednak przyjmuje zamówienia na bilety.

Zapisy na autokar

Na wyjazd możecie wybrać się własnym środkiem transportu lub pojechać na mecz w kibicowskim gronie. Jeśli wybieracie tę drugą opcję, zapraszamy do zapisów u jednego z kibiców Nafciarzy – Adama Osickiego.

Koszt przejazdu autokarem: 50 osób – 40 zł, 38 osób – 50 zł, 20 osób – 70 zł.

Zapisy i wszelkie dodatkowe informacje: Adam Osicki, tele. 605 150 885,

Czas trwania zapisów: do 27 sierpnia,

Godzina wyjazdu: 15:00.

Jedź do Piotrkowa i rozpocznij sezon z Nafciarzami!