Wesprzyj ORLEN Wisłę Płock w finale Orlen Pucharu Polski! W sobotę – 3 czerwca, Nafciarzy czeka pucharowe starcie, do którego podejdą jako obrońcy tytułu. W Arenie Kalisz nie może zabraknąć płockich kibiców, dlatego zapraszamy do zapisów na bilety, które ruszą 2 maja!

#broniMY Pucharu Polski!

W kwietniu ORLEN Wisła Płock weszła do gry o Orlen Puchar Polski 2023 i postawiła pierwszy krok w kierunku obrony wywalczonego przed rokiem trofeum. Niebiesko-Biało-Niebiescy w półfinale zagrali z Azotami-Puławy, które pokonali 33:16, meldując się tym samym w finale PP. Teraz czeka ich decydujący mecz z Barlinek Industrią Kielce, która w swoim półfinale zwyciężyła z MMTS-em Kwidzyn.

Nafciarze będą bronili Pucharu w sobotę – 3 czerwca o godz. 20:00, w Arenie Kalisz. W kaliskiej hali nie może zabraknąć ósmego zawodnika ORLEN Wisły Płock – kibiców, dlatego zapraszamy do zapisów na bilety, które ze względu na duże zainteresowanie ruszą wcześniej niż planowano – już we wtorek – 2 maja o godz. 9:00.

Termin meczu: 3 czerwca (sobota), godz. 20:00,

Rozpoczęcie zbierania zamówień na bilety*: 2 maja (wtorek), godz. 9:00. Zgłoszenia wysłane przed godziną 9:00 nie będą brane pod uwagę.

Zakończenie zbierania zamówień na bilety: 22 maja (sobota) lub przy wcześniejszym wyczerpaniu miejsc.

Zapisy: zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail – t.bauman@sprwislaplock.pl

W mailu należy podać: Imię, nazwisko, ilość osób oraz numer telefonu.

Cena biletu: 30 zł.

Sektor dla kibiców Nafciarzy: B (556 miejsc) + po jego zapełnieniu – sektor H (56 miejsc).

*Klub SPR Wisła Płock nie organizuje wyjazdu na mecz, jednak przyjmuje zamówienia na bilety.

Kibicu! Jedź do Kalisza i wspieraj Nafciarzy w walce o obronę Orlen Pucharu Polski!