Przed nami pełen sportowych emocji – weekend z Nafciarzami. W sobotę, do rywalizacji o kolejne ligowe punkty staną szczypiorniści ORLEN Wisły Płock, a dzień później, piłkarze Wisły Płock zagrają na Stadionie im. Kazimierza Górskiego z Wisłą Kraków. To jedyny taki weekend do końca 2021 roku, w którym obie płockie drużyny zagrają swoje domowe mecze, dzień po dniu. 

W sobotę 30 października o godzinie 14:00 w ORLEN Arenie szczypiorniści podejmą Sandra SPA Pogoń Szczecin w ramach 8. serii PGNiG Superligi. Dzień później, w niedzielę 31 października o 12:30 na stadionie przy ul. Łukasiewicza 34 nasi piłkarze zmierzą się z Wisłą Kraków w ramach 13. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy.

Bilety na mecz ORLEN Wisły Płock będą dostępne od 25 października od godz. 10:00 w serwisie abilet oraz w sklepie stacjonarnym Dagna. Co więcej, na godzinę przed rozpoczęciem spotkania, otwarte zostaną również kasy biletowe przy wejściu do hali. 

Sprzedaż biletów na kolejne spotkanie Wisły Płock również rozpocznie się w najbliższy poniedziałek o tej samej porze. Wejściówki będzie można nabywać w obu stacjonarnych punktach sprzedaży Wisła Płock FanShop w ORLEN Arenie i w Galerii Mazovia, a także przez Internet na wislaplock.kupbilety.pl.

Jednocześnie przypominamy, że w związku z trwającymi pracami modernizującymi na Stadionie im. Kazimierza Górskiego na domowe mecze Wisły Płock w sezonie 2021/2022 udostępnimy miejsca na trybunie zachodniej w sektorach SR, G, H oraz LH. Zgodnie z obowiązującymi przepisami w drodze wyjątku na trybunach może pojawić się 1 000 widzów (nieco ponad 50% pojemności obiektu).

To z pewnością będzie niezapomniany weekend dla wszystkich sympatyków niebiesko-biało-niebieskich. Wspólnie zapełnijmy halę oraz stadion, żeby pokazać, jak kibicuje się w naszym mieście w jedyny taki weekend. Naprzód Nafciarze!